Marzec na kanałach AXN

W marcu na widzów AXN Black czekają podróże w czasie. 12 marca będą mogli cofnąć się do roku 1598, aby wraz z bohaterami serialu Besieged znaleźć się w środku powstania plemienia Araukanów przeciw Hiszpanom. 13 marca widzowie wyruszą w podróż w przyszłość, żeby śledzić pojedynek w niebezpiecznej grze wideo na księżycu Calisto w serialu 2091. 30 stycznia na antenie AXN widzowie zobaczą ostatnią część przygód Danny’ego Oceana w filmie Ocean’s 13 z Georgem Clooneyem, Alem Pacino, Bradem Pittem i Julią Roberts w rolach głównych, a w AXN White od 28 marca tytułowa bohaterka 4. sezonu Candice Renoir będzie rozwiązywać kolejne sprawy tajemniczych morderstw na francuskim wybrzeżu.

 

 

Besieged to historia Isabel de Bastidas, która w 1598 roku, w drodze na południe Chile, przybywa ze swoim mężem i synem do fortecy Villarica. Nie zdaje sobie sprawy, że znajdzie się w centrum walki między Hiszpanami i walczącym o odzyskanie wolności plemienia Araukanów. Isabel za wszelką cenę będzie próbowała wydostać się z pułapki.

Tłem historycznym serialu jest 3-letnia wojna, podczas której Hiszpanie próbowali odeprzeć ataki rdzennych mieszkańców Chile, walczących o wolność. W czasie potyczek z 500 hiszpańskich żołnierzy przeżyło tylko 22.

Premiera serialu Besieged w poniedziałek 12 marca o godz. 21:05. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:05 w AXN Black.

Serial 2091 to historia siedmiu graczy, którzy zostali zrekrutowani do wzięcia udziału w turnieju gier wideo na księżycu Calisto. Muszą podjąć ze sobą walkę w ekstremalnej komputerowej rozgrywce.

Sytuacja przybiera nieoczekiwany obrót, gdy jeden z nich odkrywa okrutną prawdę o grze. Od tej chwili życie bohaterów znajduje się w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Premiera serialu 2091 we wtorek 13 marca o godz. 21:05. Kolejne odcinki we wtorki o 21:05 w AXN Black.

Ocean’s 13 to kolejna odsłona historii grupy specjalistów robiących przekręty na światową skalę z Georgem Clooneyem, Bradem Pittem i Julią Roberts w rolach głównych. W najnowszej części Reuben Tishkoff (Elliott Gould), aby zabezpieczyć się finansowo, chce wybudować z hotelarzem, Willym Bankiem (Al Pacino), hotel i kasyno w Las Vegas. Bank dokonuje jednak zmian w finalnym kontrakcie tak, aby zdyskredytować Reubena.

Dodatkowo szantażuje go, aby zrzekł się połowy udziałów w biznesie. Reuben dostaje zawału serca, a leżąc w łóżku zupełnie traci chęć do życia. W ramach zemsty jego przyjaciel, Danny Ocean (George Clooney), wraz ze swoimi zaufanymi współpracownikami postanawia pogrążyć finansowo i skompromitować bezwzględnego Banka.

Premiera filmu Ocean’s 13 w piątek 30 marca o godz. 21.00 w AXN.

Candice Renoir (Cécile Bois) to serial o policjantce z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Tytułowa bohaterka jest rozwódką, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego. Tytułowa Candice to kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze.
W 4. sezonie zespół zajmie się m.in. rozwiązaniem sprawy śmierci dozorcy zabitego rakietą i pielęgniarki z pobliskiego szpitala.

Premiera 4. sezonu serialu Candice Renoir w środę 28 marca o godz. 21.05. Kolejne odcinki w środy o 21.05 w AXN White.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *