MediaPolecane

Universal Channel i 13 Ulica wyłącznie w HD

1 maja doszło do zmian, wyłączone zostały kanały w SD – Universal Channel i 13 Ulica. Abonenci platform mogą niezmiennie oglądać obie stacje – teraz w wysokiej rozdzielczości.

 

 

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; (DVB-S2/8PSK).

13 Ulica HD to kanał pełen intrygi i sensacji, który przez całą dobę zapewnia widzom ciekawe oraz zajmujące historie o zbrodniach. Stacja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki kryminalne, poznawać umysły przestępców i odczuwać dreszczyk emocji.

Na antenie stacji emitujemy najlepsze seriale, filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe, które są źródłem rozrywki dla osób poszukujących wyzwań i emocji. Wśród nich seria dokumentalna poświęcona najbrutalniejszym zbrodniarzom w historii „Zabójcy od A do Z”, ekscytujący thriller psychologiczny „Stalker” z Maggie Q i Dylanem McDermottem w rolach głównych oraz kanadyjska produkcja o perypetiach młodych policjantów „Nowe gliny”.

Universal Channel HD prezentuje najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale na świecie. To mieszanka sensacji, komedii oraz hitów filmowych. Gwiazdorska obsada, niebanalna fabuła i wartka akcja – tym charakteryzują się wszystkie programy, które obejrzeć można na tym kanale.

Universal Channel HD skupia się na charakterach, które stanowią serce każdej dobrej historii. Unikalne osobowości dostarczą widzom fascynującą rozrywkę. Universal Channel HD składa hołd bohaterom na antenie i w domach widzów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *