Oświadczenie mPTech Sp. z o.o. ws. listy smartfonów z zainfekowanym systemem

W miniony weekend (2-4 marca) media obiegła informacja z listą smartfonów zainfekowanych trojanem Triada. Wśród wymienionych urządzeń znalazł się HAMMER Energy. Pragniemy uspokoić wszystkich posiadaczy tego modelu, jak i innych produktów z logo HAMMER oraz myPhone, a także partnerów.
 

 

Zapewniamy, że urządzenia HAMMER Energy, które posiadają użytkownicy – zarówno te z systemem Android 6.0, jak i 7.0 (także te dostępne w sieciach PLAY i T-Mobile) są dziś wolne od wszelkich wirusów. 

Jednocześnie przyznajemy – w 2016 roku, po premierze modelu HAMMER Energy z systemem w wersji Android 6.0, zarejestrowaliśmy egzemplarze z infekcją. Udało nam się ją szybko i całkowicie wyeliminować oraz udostępnić naszym użytkownikom wygodną aktualizację poprzez OTA. Od początku 2017 roku nie odnotowaliśmy zgłoszeń od użytkowników dotyczących infekcji systemu. W efekcie informacja, na którą powołują się dziś media jest nieaktualna i nieprawdziwa, dlatego zwracamy się z prośbą o usunięcie modelu HAMMER Energy z listy. 

Zainteresowane osoby, które mają obawy związane z oprogramowaniem w użytkowanym modelu HAMMER Energy zachęcamy do kontaktu z działem obsługi myPhone. Jednocześnie chcemy podziękować za wszystkie pytania i komentarze w tej sprawie – to dla nas bardzo ważne.

Od 3 lat współpracujemy z Google rozwijając system Android. Od 2016 roku jesteśmy partnerem MADA – Mobile Application Distribution Agreement. Dzięki spełnianiu wymogów autorów Androida wszystkie modele naszych smartfonów posiadają bezpieczny, czysty i certyfikowany system oraz legalny i oficjalny dostęp do wszelkich funkcjonalności np. sklepu Google Play z tysiącami aplikacji.

Korzystając z okazji ogromnego zainteresowania, jakie wzbudził nasz HAMMER Energy, zachęcamy do śledzenia naszego fan page’a „HAMMER. Możesz Więcej!”, na którym informujemy o wszelkich aktualizacjach, konkursach i nowościach dla posiadaczy naszych pancernych modeli.

Więcej informacji na www.myphone.pl i www.hammeromania.pl

3 myśli na temat “Oświadczenie mPTech Sp. z o.o. ws. listy smartfonów z zainfekowanym systemem

 • 8 marca 2018 o 14:12
  Permalink

  Ważna informacja jest taka, że Hammery są bezpieczne, chociaż ja nigdy nie miałem problemów z wirusami

  Odpowiedz
 • 9 marca 2018 o 11:47
  Permalink

  Dobrze że myPhone szybko zareagował, gorzej z pozostałymi markami

  Odpowiedz
 • 12 marca 2018 o 15:09
  Permalink

  Potwierdzam, Hammer jest wolny od wirusów, dokładnie sprawdziłem

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *