MediaSieci kablowe

“Otwarte okno” kanałów w Promax

Kultowy serial z lat 80. XX wieku wraca w nowej odsłonie! Z okazji premiery, do końca lutego Promax odkodował aż 3 kanały: FOX HD, Nat Geo People HD i Nat Geo Wild HD.

 

“Magnum” z Tomem Selleckiem był jednym z najchętniej oglądanych seriali w latach 1980-1988. Widzowie pokochali weterana wojny w Wietnamie, który rozpoczyna pracę jako prywatny detektyw w luksusowej posiadłości na Hawajach (notabene lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo – producent serialu, stacja CBS, skończyła chwilę wcześniej kręcić na tym archipelagu serial “Hawaii Five-O” i mogła wykorzystać zespół i część zgromadzonych tam dekoracji).

Ramię w ramię z popularnością wśród telewidzów szło uznanie krytyków: produkcja otrzymała m.in. 2 Złote Globy i 11 nominacji oraz 2 statuetki Emmy.

Tyle historii – teraz będziecie mogli obejrzeć nową wersję tej klasyki amerykańskiego serialu akcji. W rolę Thomasa Magnuma wcieli się Jay Hernandez. “Nowy” Magnum wróci właśnie z misji w Afganistanie i – tak, jak jego pierwowzór – rozpocznie pracę na Hawajach.

Premierowy odcinek zobaczycie już w czwartek, 31 stycznia o godz. 21:05 na kanale FOX HD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *