MediaOrange TV

Pakiet Polsat odkodowany w Orange TV

Klienci Pakietu Optymalnego w telewizji kablowej (IPTV) Orange mogą do 3 listopada oglądać kanały z Pakietu Polsat bez dopłat. Dotyczy to również osób korzystających z oferty Orange Love Standard.

 

Pakiet Polsat składa się z 13 kanałów, w tym 11 w jakości HD, z między innymi takich kategorii, jak sport, film, muzyka, seriale czy dokumenty.

W najbliższym czasie na kanale Polsat Sport HD można będzie zobaczyć na żywo Fortuna Puchar Polski: Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin, a także lekkoatletyczną Diamentową Ligę w Lozannie. Na Polsat Sport Fight HD można zobaczyć miedzy innymi: Polsat Boxing NighGale boksu zawodowego, czy walki KSW.

Kanał Polsat Film HD proponuje w tym miesiącu takie filmy, jak „Geneza planety małp”. To prequel słynnego filmu science fiction „Planeta Małp”, przedstawiający historię upadku ludzkości i początki małpiej rebelii w San Francisco. Emisja filmu 12 września, w sobotę o godzinie 18:45. Jest też film „Uprowadzona”, thriller sensacyjny z Liamem Neesonem w roli emerytowanego agenta amerykańskich służb specjalnych, który pracuje jako ochroniarz. Najważniejszą osobą w jego życiu jest jedyna córka, z którą od lat próbuje z miernym skutkiem nawiązać bliższe relacje. Film do obejrzenia 12 września o godzinie 21:00. Dla dzieciaków polecana jest animacja „Tajemnice zielonego królestwa”. Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który wierzy, że istnieje inny świat poza naszym. Za wszelką cenę pragnie odkryć mikroskopijną krainę pełną dziwnych stworzeń, zwany Zielonym Królestwem. Emisja 13 września o godzinie 10:55

Na kanale Polsat Doku HD możemy zobaczyć miedzy innymi programy: „Polacy w świecie””Malinowski i partnerzy” i „Tajna historia XX wieku”. Jest także kanał przeznaczony głównie dla kobiet, Polsat Cafe, gdzie można oglądać między innymi takie programy, jak „Demakijaż”„Oskarżone” czy „Królowe zakupów”.

 

 źródło: Telepolis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *