MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Panna Młoda z Bydgoszczy pójdzie do ołtarza w sukni ślubnej swojej babci

Pamiętacie Jordyn Cleverly – amerykankę, która poszła do ołtarza w sukni ślubnej swojej babci? Podobna historia wydarzy się w Polsce! Przyszła panna młoda z Bydgoszczy, Aleksandra, również zdecydowała się wziąć ślub w sukni należącej do swojej babci. Jej kreacja jest jednak odrobinę starsza – pochodzi z 1949 r.! Tę wzruszającą historię zobaczymy już w listopadzie w nowym programie telewizji TLC „Sposób na suknię”.

 

Parę dni temu tysiące internautek poruszyła historia panny młodej zza oceanu, która wypowiedziała sakramentalne „tak” ubrana w suknię ślubną, w której przysięgę małżeńską 55 lat wcześniej składała jej babcia. Na podobny pomysł wpadła jedna z panien młodych w Polsce. Mieszkająca w Bydgoszczy Aleksandra ma 26 lat i w grudniu tego roku wychodzi za mąż. Jej wymarzonej ślubnej kreacji nie znajdzie się jednak na stronach katalogów z najnowszymi kolekcjami.

Aleksandra chce pójść do ołtarza w sukni swojej babci, Franciszki, która brała w niej ślub prawie 70 lat temu! Kobieta uważa małżeństwo swoich dziadków za najbardziej udane i wierzy, że sukienka będzie jej talizmanem i przyniesie jej szczęście na nowej drodze życia. Pragnąć zrealizować swoje marzenie, Aleksandra zgłosiła się do programu TLC „Sposób na suknię” premiera 14 listopada, w którym z pomocą przyszła jej projektantka Magdalena Socha-Włodarska. Z jej talentem i niebanalnym podejściem udało się dopasować suknię sprzed ponad pół wieku do figury i wymagań panny młodej. Efekt końcowy jest naprawdę zniewalający.

Aleksandra widząc się w sukni swojej ukochanej babci po raz pierwszy nie kryła wzruszenia, podobnie jak jej mama i siostra, które towarzyszyły kobiecie w programie. 95-letnia babcia Franciszka z powodów zdrowotnych nie mogła być z wnuczką podczas krawieckich poprawek i zobaczy swoją dawną suknię w nowym wydaniu dopiero w dniu ślubu Aleksandry.

Premiera odcinka „Sposób na suknię” z Aleksandrą w kreacji jej babci Franciszki już 14 listopada w telewizji TLC.

Program można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *