Zapowiedzi TV

Panna Moon powraca na antenę Boomeranga

Już 27 listopada do Boomeranga wraca Panna Moon – niania obdarzona magiczną mocą. Jej wyjątkowe zdolności znów dostarczą dzieciakom McGuffle wiele dobrej zabawy, ale także sporo kłopotów. W nowych odcinkach pierwszego sezonu bohaterów czeka m.in. wizyta człowieka pierwotnego i mamy Moon, która przywiezie ze sobą tajemniczą skrzynię.

 

Panna Moon opuściła magiczną chmurę, by zająć się dzieciakami z rodziny McGuffle, które mają wyjątkowo zapracowanych rodziców. Każdego dnia niania robi wszystko, by dbać o swoich podopiecznych i pomagać im w codziennych obowiązkach. Jej magiczne moce sprawiają, że rodzeństwo McGuffle jest zachwycone nową opiekunką, ale dzieci szybko przekonują się, że dużo magii często oznacza też spore kłopoty.

W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu dzieci będą przygotowywały się do napisania referatu na temat czasów prehistorycznych. Aby ułatwić im zadanie, Panna Moon sprowadzi z przeszłości człowieka pierwotnego, aby odpowiedział maluchom na wszystkie nurtujące je pytania. Okaże się jednak, że przybysz jest małomówny, a na dodatek zakocha się w niani i będzie chciał zostać z nią na zawsze. Bohaterów czeka też jeszcze jedna wyjątkowa wizyta – odwiedzi ich mama Panny Moon, która przywiezie magiczną skrzynię, pełną wspomnień z czasów, gdy opiekunka była jeszcze dzieckiem. Rodzeństwo McGuffle znajdzie w nim m.in. zaczarowaną grę, która użyta w nieodpowiedni sposób może się okazać niebezpieczna.

Nowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Panna Moon” będzie można oglądać na antenie Boomeranga od 27 listopada. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 15:55.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *