„Para w remont” w aplikacji Insbay

W aplikacji Insbay pojawi się kolejny program kanału HGTV! Serię „Para w remont” prowadzi bardzo lubiany przez widzów duet: Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński. Już od 15 listopada w aplikacji będzie można znaleźć aranżacje wnętrz i produkty z najnowszego sezonu programu, a co tydzień nową porcję inspiracji z każdego kolejnego odcinka.

 

„Para w remont” to jeden z najpopularniejszych programów kanału HGTV Home & Garden. Mirella i Marcin podbili serca widzów zaskakującymi metamorfozami, nieograniczoną wyobraźnią i ogromnym doświadczeniem. W nowej odsłonie formatu tworzą piękne i nowoczesne pomieszczenia w okolicy Olsztyna. Mają do dyspozycji 10 tys. złotych oraz jedyne 3 dni na remont! Premierowe odcinki 3. sezonu można oglądać w każdą niedzielę o godz. 11:00.

– Ogromnie się cieszymy, że „Para w remont” wróciła w tym roku na naszą antenę w odświeżonej formule. Wiemy, że widzowie tęsknili za Mirellą i Marcinem, za ich pomysłami i sprytnymi rozwiązaniami, które proponują w swoim programie. Dodatkowo też uwielbiamy ich energię i autentyczność, płynącą z rodzinnej relacji, pełnej miłości. A już teraz każdy będzie mógł przenieść jej odrobinę do swojego domu mówi Monika Pieczyńska, Redaktor Naczelna kanału HGTV Home & Garden.

Insbay jest darmową aplikacją mobilną, w której można przeglądać aranżacje wnętrz z programów telewizyjnych oraz znaleźć i kupić produkty, które pojawiają się w danym odcinku. Zadebiutowała w Polsce 10 października. Obok serii „Zgłoś remont” drugim formatem kanału HGTV Home & Garden, który pojawi się w aplikacji będzie „Para w remont”. Jest to rozwiązanie dla fanów programów wnętrzarskich, którzy poszukują inspiracji oraz ciekawych produktów używanych w produkcjach telewizyjnych. Aplikacja jest dostępna na platformy iOS oraz Android do pobrania ze sklepów Google

Aplikacja Insbay pozwala:

1. Przeglądać i kupować przedmioty z programów „Zgłoś Remont” i „Para w remont” w HGTV.

2. Dodawać produkty do ulubionych i kolekcjonować je w swojej przestrzeni.

3. Dodawać własne przedmioty, tworzyć kolaże i łączyć z nowymi produktami z programu.

4. Obserwować swój ulubiony program w HGTV.

5. Prezentować swoje ulubione aranżacje w portalach społecznościowych.

6. Szukać interesujących trendów lifestyle oraz informacji z ulubionych programów telewizyjnych.

Więcej informacji: www.insbay.app – Patrycja Bruź-Soniewicka; pb@insbay.app

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *