Paramount Channel HD najszybciej zyskujący kanał filmowy w Polsce

Ostatnie 12 miesięcy to pasmo ciągłych sukcesów Paramount Channel HD – najszybciej zyskującego na popularności kanału filmowego w Polsce. Tylko w kwietniu br. oglądalność stacji zwiększyła się o niemal 60% w porównaniu do kwietnia zeszłego roku! Początek lata na antenie kanału upłynie pod znakiem dzieł najlepszych reżyserów amerykańskiego kina oraz przeglądu filmów z największymi gwiazdami dawnych lat, w tym z udziałem Audrey Hepburn, Elvisa Presleya i Sophii Loren.

 

 

 

Paramount Channel HD to najszybciej rosnąca marka w kategorii kanałów filmowych w Polsce. W ostatnich dwóch miesiącach widownia kanału wzrosła odpowiednio o 34% w marcu br. w stosunku do 2017 roku oraz aż o 59% w kwietniu br., porównując do tego samego miesiąca rok wcześniej.

W maju br. stacja Paramount Channel HD otrzymała aż pięć nominacji w konkursie Promax Global Excellence Awards za kampanię „Millions of Choices”, promującą stację m.in. w Polsce. Celem aktywacji było zwrócenie uwagi konsumenta na to, że magia Hollywood nie jest efektem przypadku. Kultowe sceny z takich filmów, jak „Forrest Gump”, „Cast Away – Poza światem” czy „Dzień świstaka” to suma wielu niełatwych wyborów, dzięki którym obrazy te przeszły do historii kina. Dlatego na potrzeby spotu „Millions of Choices” odtworzono fragmenty największych hitów Hollywood, zmieniając rekwizyty, scenerie, dźwięk, a nawet aktorów! Rozdanie nagród w konkursie Promax Global Excellence Awards już 14 czerwca!

Czerwiec w Paramount Channel HD upłynie pod znakiem ikon dawnego kina oraz najlepszych komedii romantycznych. Zanim jednak te produkcje będą królowały na antenie stacji, już 1 czerwca na antenie stacji pojawi się kultowe dzieło Romana Polańskiego pt. „Gorzkie gody”. Z kolei piątkowy wieczór 8 czerwca nie obejdzie się także bez adaptacji słynnej powieści Stephena Kinga, mrożącego krew w żyłach horroru pt. „Lśnienie”, w reżyserii Stanleya Kubricka. Specjalnie dla wielbicieli widowiskowych opowieści, w środę, 13 czerwca, stacja wyemituje film Darrena Aronofsky`ego „Noe: Wybrany przez Boga”, z Russellem Crowe i Emmą Watson w rolach głównych.

W drugiej połowie czerwca stacja co tydzień będzie emitować maratony najlepszych filmów z lat 50-tych i 60-tych. 24 czerwca upłynie pod znakiem najlepszych filmów  z Audrey Hepburn w roli głównej. Na antenie Paramount Channel HD pojawią się takie perełki klasycznego kina, jak „Rzymskie wakacje”, „Kiedy Paryż wrze” i „Zabawna buzia”. Z kolei 28 czerwca widzowie Paramount Channel HD będą mogli zapoznać się z najważniejszymi dziełami w karierze Sophii Loren, w tym m.in. z „Domem na łodzi”„Powiewem skandalu” oraz „Zaczęło się w Neapolu”.

Pierwsze dni lata upłyną także pod znakiem filmów z Elvisem Presleyem w roli głównej. W ramówce Paramount Channel HD pojawią się m.in. takie musicale, jak „Błękitne Hawaje”, „Podrap mnie w plecy”, „Żołnierski blues” i „Wagabunda”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *