Wędkarska uczta w TVR

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów wędkowania! Kanał TVR oferuje swoim widzom wiele programów o tematyce wędkarskiej.

 

 

Jedną z najciekawszych propozycji w ramówce jest program „Rybalizacja”, który opowiada o śmiałych kobietach kochających łowienie ryb. Bohaterki programu podejmują lokalnych mężczyzn w cotygodniowych wędkarskich walkach. Każdego tygodnia uczestników „Rybalizacji” czekają nowe wyzwania, w nowych miejscach i z innym okazem do zdobycia!

Dużym zainteresowaniem cieszy się także „Kołowrotek” – czyli wędkarska podróż  po polskich łowiskach, ze znanym ichtiologiem – Adamem Tańskim, który odkrywając tajemnice skrywane przez nasze rodzime zbiorniki wodne podpowiada jak złowić upragnioną sztukę.

Na kanale TVR znajdzie się również coś dla fanów ekstremalnego wędkowania. „Hardkorowe wędkowanie” to jeden z najpopularniejszych na świecie programów wędkarskich! Prowadzi go Matt Watson z Nowej Zelandii.  Matt słynie z tego, że łowi ryby jednocześnie surfując na desce albo wręcz wyskakuje po swoje zdobycze prosto z helikoptera!

To tylko kilka z pozycji poświęconych wędkowaniu emitowanych na kanale TVR. Oprócz wyżej wymienionych programów widzowie tego niezwykle pasjonującego zajęcia mogą zaczerpnąć cenne wskazówki także z takich pozycji jak „Niesamowite wędkarstwo” czy „Wędrówki z wędką” ,a tym samym przeżyć wędkarską przygodę z telewizją TVR!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *