Sport w TVTVN Discovery Polska

Pasjonujący weekend sportów zimowych w TVN Grupa Discovery (wideo)

Nadchodzące dni to olbrzymia dawka emocji dla miłośników sportów zimowych! Kluczowym elementem weekendowej oferty TVN Grupa Discovery będą transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich w Ruce. Sobotni i niedzielny konkurs indywidualny transmitowany będzie w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze z najlepszym komentarzem Marka Rudzińskiego i Igora Błachuta, ale sportowych wrażeń będzie jeszcze więcej!

 

– Transmisje obu konkursów w Ruce w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

– Duet komentatorski Marek Rudziński i Igor Błachut

– Piątkowe kwalifikacje wyłącznie w Eurosporcie 1 i Playerze

– Niedzielne kwalifikacje na żywo tylko w Playerze

– W Eurosporcie i w Playerze dodatkowo m.in. biathlon, skoki kobiet, biegi narciarskie i narciarstwo alpejskie

– Puchar Świata w biegach narciarskich kobiet w Metrze, Eurosporcie i Playerze

Po inauguracji Pucharu Świata podopieczni trenera Michala Doleżala szybko będą mieli kolejną okazję do walki o najwyższe cele! W najbliższy weekend rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne w Ruce. Oba transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Piątkowe kwalifikacje pokaże na żywo Eurosport 1 i Player, a niedzielne będą dostępne wyłącznie w serwisie player.pl.

 

 

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski poprowadzą studia wokół konkursów w TVN, a ich gośćmi będą Magda Pałasz, Jakub Kot i Sebastian Karpiel-Bułecka. Prowadzącym studio Eurosportu będzie Michał Korościel, a całość relacji bez reklam będzie dostępna w Playerze.

To jednak nie koniec zimowych emocji na platformach TVN Grupa Discovery! W nadchodzący weekend odbędzie się inauguracja Pucharu Świata w biathlonie. W Oestersund oczy polskich kibiców będą skierowane przede wszystkim na Monikę Hojnisz-Staręgę i Kamilę Żuk. Najlepszy komentarz zapewni duet Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora.

W najbliższych dniach rozpocznie się również rywalizacja w Pucharze Świata w skokach narciarskich kobiet (w Niżnym Tagile) oraz w biegach narciarskich (w Ruce). Zmagania biegaczek, w tym reprezentantek Polski, transmitowane będą w ogólnodostępnym kanale Metro, w Eurosporcie oraz Playerze. Kolejne emocje czekają miłośników narciarstwa alpejskiego, którzy będą mogli oglądać zawody w Killington i Lake Louise.

 

 

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Wszystkie te wydarzenia transmitowane będą w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, w tym z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Beijing 2022, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open.

Plan najważniejszych transmisji:

Piątek

12:20, biegi narciarskie, Ruka, sprinty kobiet i mężczyzn, Metro, Eurosport 2 i Player

16:30, skoki narciarskie, Ruka, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player

Sobota

11:40, biathlon, bieg indywidualny kobiet, Eurosport 1 i Player

12:00, skoki narciarskie kobiet, konkurs indywidualny w Niżnym Tagile, Eurosport 2 i Player

13:25, biegi narciarskie, Ruka, bieg na 10 km techniką klasyczną kobiet, Metro, Eurosport 1 i Player

16:00, skoki narciarskie, Ruka, studio, TVN i Player

16:40, skoki narciarskie, Ruka, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Niedziela

10:10, biegi narciarskie, Ruka, bieg na dochodzenie techniką dowolną, Metro, Eurosport 1 i Player

10:55, biathlon, Oestersund, sprint kobiet, Eurosport 1 i Player

14:30, skoki narciarskie, Ruka, kwalifikacje, Player

15:45, skoki narciarskie, Ruka, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *