BadaniaMediaPlayerTVN Discovery Polska

“Pati” hitem Playera!

Serial Player Original “Pati” okazał się najchętniej wybieranym formatem serwisu w maju. Produkcja z Olą Adamską w roli głównej znalazła się też na trzecim miejscu najpopularniejszych seriali pod względem zasięgu, zaraz za “Behawiorystą” i “Skazaną 2”.

 

Najnowszy serial Playera tylko w maju odtwarzany był przez jego użytkowników przez ponad 1,3 mln godzin! Produkcja przyciągnęła też do serwisu wielu nowych subskrybentów.

Już jesienią Ola Adamska powróci jako “Pati” w trzecim sezonie “Skazanej”. W nowej odsłonie pojawią się także znani ze spin-offu Konrad Eleryk i Grażyna Bułka. Do obsady produkcji dołączą między innymi Gabriela Muskała, Leszek Lichota, Marek Kalita, Wojciech Kalarus, Monika Obara i Barbara Jonak.

W tym roku “Skazana” otrzymała Telekamerę w plebiscycie organizowanym przez redakcję „Tele Tygodnia”. Nagroda w kategorii „Serial” została przyznana w głosowaniu widzów, którzy docenili produkcję Playera.

2. sezon “Skazanej” okazał się też hitem na antenie TVN. Średnia widownia w poniedziałkowym paśmie wyniosła 781 tys. widzów, co dało stacji pozycję lidera w grupie wiekowej 20-54 (8.65%).

Wszystkie odcinki “Pati” oraz “Skazanej” w całości można oglądać w Player.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *