Patricia Kazadi i Marcin Cejrowski promują Wielką Galę Gwiazd Plejady 2017

Trwa Plebiscyt Gwiazdy Plejady 2017. W promującym go spocie wzięła udział Patricia Kazadi oraz Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejada.pl. W ramach głosowania użytkownicy serwisu wybierają ulubione gwiazdy w sześciu kategoriach. Laureaci zostaną ogłoszeni 29 maja podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2017, którą będzie można oglądać na żywo w Onecie oraz na Plejada.pl.
 
 
 

Nominacje w Plebiscycie „Gwiazdy Plejady 2017” ogłoszono w sześciu kategoriach konkursowych: Nadzieja PlejadyOsobowość RokuGwiazda StyluMetamorfoza RokuGwiazda Sieci oraz Debiut Roku.

Kampanię promocyjną Wielkiej Gali Gwiazd Plejady wspiera materiał wideo, w którym główną rolę zagrała Patricia Kazadi. – To była niesamowita przygoda. Dzięki współpracy z Tunezją udało się zrealizować wyjątkowy projekt. Efekt końcowy absolutnie przerósł nasze oczekiwania. Jestem szczęściarzem, że udało mi się namówić Partycję do całego przedsięwzięcia… ona wciela się w rolę Donny Summer, a ja Lawrence’a z Arabii… Tak, to wydarzyło się naprawdę – takiej promocji nie miał żaden plebiscyt w naszym kraju. – mówi Marcin Cejrowski, redaktor naczelny serwisu Plejada.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonieni dzięki głosom internautów, którzy do 26 maja mogą głosować na stronie Plebiscytu: http://plejada.pl/wielka-gala-gwiazd-2017. Każdy użytkownik może oddać jeden głos dziennie w ramach każdej z 6 kategorii konkursowych. Wśród nominowanych znaleźli się między innymi: Paulina Młynarska, Magdalena Boczarska, Katarzyna Sokołowska, Agnieszka Włodarczyk, Izabela Trojanowska, Jarosław Kuźniar, Dawid Kwiatkowski oraz Piotr Kraśko.

Link do spotu i zapowiedzi Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2017: http://plejada.pl/newsy/wielka-gala-gwiazd-plejady-zobacz-spot-promujacy-gale-i-zaglosuj/kfwnnj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *