DVB-TMediaZapowiedzi TV

Patrycja Runo w serialu „Rodzinny interes” w TV Puls

W piątek 16 października w serialu „Rodzinny interes” pojawi się Patrycja Runo – najsłynniejsza w Polsce romska artystka, nazywana Księżniczką Cygańskiej Piosenki. W odcinku z jej udziałem (odc. 125) pojawi się wątek kryminalny, widzów ucieszy również muzyczny występ artystki!

 

O odcinku

W serialowym warsztacie „Majewski i Wrzosek” niespodziewane wydarzenie! Przyjeżdża tu gwiazda romskiej muzyki Patrycja Runoktórej w drodze na koncert zepsuł się samochód. Towarzyszą jej kierowca oraz młoda asystentka Dagmara. Niestety, problemy Patrycji nie kończą się na niesprawnym samochodzie. Okazuje się, że gwiazda dostaje poważne pogróżki – ktoś nie chce, żeby wystąpiła na charytatywnym koncercie, na który właśnie zmierzała. W sprawę Patrycji zaangażowane są także fryzjerki „Bella Ella” – próbują pomóc artystce przygotować się do koncertu, gdy wokół niej zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy…

Jednocześnie wszyscy pragną odkryć, kto grozi Patrycji i powstrzymać tę osobę. Nieoczekiwanie na trop wpada mechanik Dawidek (Patryk Janas). Jak zakończy się ta historia? Kto grozi Patrycji Runo? Czy zdąży na koncert?

– Występ w serialu „Rodziny interes” to była wspaniała, niezapomniana przygoda! Poznałam fantastyczną, profesjonalną ekipę i spędziliśmy wspólny czas na intensywnej pracy, ale w bardzo przyjaznej atmosferze. Wątek z moim udziałem jest bardzo ciekawy, wręcz kryminalny, bo wszyscy będą starali się odkryć, kto chce mi zaszkodzić. Zdradzę, że nie obejdzie się bez dramatycznych zwrotów akcji! W odcinku również śpiewam, więc dzieje się naprawdę dużo! Oczywiście nigdy nie porzucę mojego ukochanego śpiewu i tańca, ale kto wie – może rola w „Rodzinnym interesie” to wstęp do przygody z aktorstwem? Wszystko jest możliwe – zdradza Patrycja Runo.

Patrycja Runo: piosenkarka, tancerka, instruktorka tańca cygańskiego, choreograf.

Urodziła się 23.01.1984 roku w Chełmży, gdzie dorastała i zdobywała pierwsze szlify taneczno-wokalne. Jest najbardziej znaną artystką romską w Polsce, obdarzona niezwykle ciekawą i rzadko spotykaną barwą głosu. Widzowie TV Puls znają ją z takich wydarzeń muzyczno-rozrywkowych jak Wielka Zabawa Telewizji Puls w Dolinie Charlotty 2018 i Wielka Zabawa Telewizji Puls w Mrągowie 2019.  Ostatnio można ją było zobaczyć w ramach Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu podczas koncertu „Opolska Rewia Gwiazd” 2020.

Repertuar Patrycji Runo to najbardziej znane i lubiane utwory romskie i polskie, zaaranżowane w stylu muzyki tanecznej. Aktualnie artystka nagrywa nową płytę, na której znajdą się kompozycje i teksty najbardziej cenionych twórców. Mimo młodego wieku, w 2020 roku obchodziła 20-lecie pracy estradowej. Prywatnie jest żoną i matką. Wraz z mężem Tomaszem wychowują dwóch synów: 10-letniego Alena i 5-letniego Samuela.

O serialu

„Rodzinny interes” to serial TV Puls opowiadający o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W trzecim sezonie, który można oglądać w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00,  na widzów czekają historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne!  W bohaterów wcielają się m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Magdalena Modra-Krupska, Dariusz Kordek, Marek Krupski,  Roman Szczeblewski, Patryk Janas, Teresa Gałczyńska i Marta Zgutczyńska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *