Vectra z nowym logo (wideo)

Rok 2020 jest szczególnym czasem dla Vectry. W wyniku dołączenia Multimedia Polska do Grupy Vectra staliśmy się największym operatorem telewizji kablowej w Polsce.

 

 

Wdrażane zmiany wpływają na sposób użytkowania naszych usług. Nasza oferta staje się coraz bogatsza, a dostęp do niej jest bardziej przyjazny. Nieustannie inwestujemy w infrastrukturę światłowodową oraz poziom obsługi naszych klientów. Udostępniamy kolejne narzędzia, które sprawiają, że kontakt z firmą staje się prosty i nowoczesny. Zupełnie jak nasze nowe logo.

Co zmieniliśmy? Po pierwsze, sam napis – dzięki zastosowaniu nowej, bardziej przyjaznej czcionki. A po drugie, dodaliśmy naszemu znakowi dynamiki i energii, które realizuje żółty obiekt graficzny symbolizujący literę „v”.

 

 

Zmiana logo to dopiero początek

 

  • Fanom muzyki najlepszej jakości udostępniliśmy aplikację TIDAL.
  • Czytelnikom dostarczamy usługę Prasa Online, dzięki której setki różnych gazet można mieć zawsze pod ręką.
  • Dla kinomanów regularnie uzupełniamy naszą ogromną bibliotekę VOD, z której można korzystać nie tylko za pośrednictwem dekodera, ale również dzięki usłudze TV Online – z poziomu przeglądarki internetowej oraz poprzez bezpłatną aplikację na urządzeniach mobilnych.
  • Już niebawem wprowadzimy kolejną ciekawą aplikację – Lecton, pozwalającą na słuchanie podcastów, audiobooków i audioseriali.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *