Zapowiedzi TV

Październik 2017 na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Przedstawiamy październikowe propozycje programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang.
 

 
BEN 10: OMNI-TRICKI
PREMIERA W SOBOTĘ 21 PAŹDZIERNIKA O 8:45
EMISJA W SOBOTĘ 21 PAŹDZIERNIKA O 8:45
Cartoon Network zaprasza na film „Ben 10: Omni-tricki”. W trakcie podróży do Portland Ben Tennyson odkryje Gaxa – nowego, jedenastego kosmitę, w którego może się zmieniać. Chłopca czeka też pojedynek z jednym z potworów Doktora Animo oraz ogromne kłopoty z Omnitrixem.
Awaria zegarka sprawi, że bohater nie będzie mógł zapanować nad obcymi i zdecyduje się na naprawę urządzenia. O pomoc poprosi tajemniczego przyjaciela dziadka Maxa.
BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 23 PAŹDZIERNIKA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50
W październiku na antenie Cartoon Network premiera drugiego sezonu przygód Bena Tennysona. Chłopiec jest z pozoru zwykłym dzieckiem, ale dzięki wyjątkowemu zegarkowi zyskał umiejętność zmieniania się w kosmitów, którzy dysponują supermocami.
W drugim sezonie serialu główny bohater razem z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem wybiorą się razem na wakacje. Po drodze nie zabraknie ekscytujących przygód, nowych kosmitów i kolejnych wrogów, których trzeba będzie pokonać. W trakcie podróży odkryją również nieznane dotąd właściwości Omnitrixa.
CLARENCE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 PAŹDZIERNIKA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35
Niepoprawny optymista Clarence powraca na antenę Cartoon Network. W trzecim sezonie bohater pozna przyjaciela, który udowodni mu, że życie może wyglądać zupełnie inaczej, spotka też dziewczynkę, skrywającą wyjątkowy sekret. Clarence i jego kumple nie spoczną, dopóki nie odkryją jej tajemnicy.
Ponadto w nowych odcinkach chłopiec razem z mieszkańcami będzie usiłował uratować budynek szkoły przed powodzią i zaangażuje się akcję odnalezienia zaginionego zwierzaka.
MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 PAŹDZIERNIKA O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25
Prohyas i Vambre znów w akcji! Dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia stanie tym razem przed wyjątkowo trudnym zadaniem – po raz pierwszy zostaną wyznaczeni oddzielnie do wykonania tej samej misji i będą zmuszeni zmierzyć się ze sobą.
O tym, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i jakie magiczne magiimiecze okażą się tym razem pomocne, widzowie przekonają się oglądając w październiku nowe odcinki pierwszego sezonu serialu.
STRASZNIE STRASZNY MARATON GUMBALLA
PREMIERA W SOBOTĘ 28 PAŹDZIERNIKA O 8:15
EMISJA W SOBOTĘ 28 PAŹDZIERNIKA O 8:15
28 października z okazji zbliżającego się Halloween Cartoon Network zaprasza na „Strasznie straszny maraton Gumballa”. W ramach maratonu stacja wyemituje premierowo specjalny odcinek „Niesamowitego świata Gumballa” – „The Puppets” stworzony przez autorów popularnego internetowego serialu „Don’t Hug Me I’m Scared”.
Najlepszy przyjaciel Gumballa – Darwin będzie zachwycony, gdy odkryje swoje zabawki z dzieciństwa. Szybko okaże się, że lepiej nie ruszać rzeczy, które należą do przeszłości. Tego dnia stacja przypomni również te odcinki serialu, w których bohaterowie przeżyli wyjątkowo straszne przygody.
HALLOWEEN Z CARTOON NETWORK
PREMIERA WE WTOREK 31 PAŹDZIERNIKA O 6:00
EMISJA WE WTOREK 31 PAŹDZIERNIKA O 6:00
31 października to dzień pełen strachów i psikusów. Z okazji Halloween Cartoon Network zaprasza na maraton, podczas którego wyemitowany zostanie m.in. specjalny odcinek ostatniego sezonu „Zwyczajnego serialu”.
Widzowie będą mogli przekonać się, jak wygląda Halloween pracowników parku Papcia, którzy spędzą ten dzień w przestrzeni kosmicznej. Bohaterowie odwiedzą dom pełen wampirów i będą opowiadać sobie mrożące krew w żyłach historie.
 

 
DOROTKA I CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 PAŹDZIERNIKA O 19:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:35
„Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to nowy, pełen humoru serial Boomeranga oparty na klasycznej historii znanej z powieści L. Franka Bauma. Gdy Dorotka i jej przyjaciele pokonają Złą Czarownicę z Zachodu, dziewczynka zostanie mianowana księżniczką Szmaragdowego Miasta.
Od tej pory będzie z odwagą i zaangażowaniem zarządzała chaotycznym królestwem i broniła jego mieszkańców przed czarownicami, czarodziejami i latającymi małpami.
NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 PAŹDZIERNIKA O 16:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:25
W październiku Boomerang zaprasza na „Nowe Zwariowane Melodie”. Zabawny, odważny, ale też czasem trochę złośliwy zjadacz marchewek jest gotów na następne przygody. Na swojej drodze spotka kolejnych wrogów, których będzie musiał pokonać. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie swoich sprawdzonych przyjaciół, takich jak Yosemite Sam, Wiluś E. Kojot czy wiewiórka Squeaks.
TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 23 PAŹDZIERNIKA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50
Boomerang zaprasza na nowe odcinki drugiego i premierę trzeciego sezonu zwariowanych przygód Toma i Jerry’ego. Szalony duet czeka tym razem wizyta wujka Harrego. Kot i mysz będą też chcieli wybrać się na wakacje z Rickiem i Ginger.
Przyjdzie im również zmierzyć się z wyjątkowo trudną sytuacją – w domu pojawi się nowe zwierzę – bardzo irytujący kociak. Czy w obliczu tego problemu bohaterowie zdecydują się zawiesić broń i zjednoczyć siły? Odpowiedź na to pytanie w październiku na antenie Boomeranga.
GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 PAŹDZIERNIKA O 13:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 13:45
Jak wygląda życie w jednej chatce ze stadem złośliwych lemingów? Niedźwiedź Grizzy już wie, że jest dużo gorzej, niż się spodziewał i cały czas szuka skutecznego sposobu na pozbycie się uciążliwych współlokatorów.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu gryzonie cały czas robią wszystko, by uniemożliwić Grizzy’emu swobodne korzystanie z wszystkich udogodnień, jakie skrywa chatka leśniczego. Codzienne psikusy i głośne imprezy zdają się nie mieć końca.
HALLOWEEN Z BOOMERANGIEM
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 30 PAŹDZIERNIKA O 9:20
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30 I WTOREK 31 PAŹDZIERNIKA O 9:20
Halloween na antenie Boomeranga potrwa aż dwa dni, podczas których stacja wyemituje pełne strachów i psikusów odcinki przygód tchórzliwego Scooby-Doo oraz królika-wampira Królikuli.
W ramach maratonu widzowie będą mogli obejrzeć premierę specjalnego, odcinka serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!”, którego akcja dzieje się właśnie w Halloween. Fred będzie przekonany, że tego dnia nie można rozwiązywać zagadek, jednak ciąg dziwnych wydarzeń zmusi go do zmiany zdania i zajęcia się rozwikłaniem kolejnej sprawy.
DETEKTYWI W AKCJI
PREMIERA W SOBOTĘ 7 PAŹDZIERNIKA O 11:00
EMISJA W SOBOTY O 11:00
W październikowe soboty na antenę Boomeranga zawitają wyjątkowi detektywi – Scooby-Doo i jego niezawodna paczka przyjaciół oraz Inspektor Gadżet w towarzystwie swoich pomocników – Penny i psa Łepka.
Bohaterowie mają do rozwiązania tajemnicze zagadki i muszą bronić świat przed niebezpiecznym Doktorem Klaufem, który chce przejąć władzę na Ziemi .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *