MediaZapowiedzi TV

Październik 2017 na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC poleca kontynuację drugiej części 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – w każdy poniedziałek o 21:00. Na finał sezonu AMC zaprasza 16 października – tego dnia zostaną wyemitowane dwa odcinki.

W październiku  AMC zaprasza również na kontynuację 4. sezonu „Halt and Catch Fire” – w każdy czwartek o 21:00.

AMC poleca ponadto powtórkę 1. sezonu serialu „Syn” z Pierce’em Brosnanem w roli głównej – od 23 października w każdy poniedziałek o 21:00.

W nadchodzącym miesiącu AMC wyemituje także cykl filmowy „Noce grozy” – 31 października oraz 1 listopada od 21:00.

FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja sezonu 3B – kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21:00
Finał sezonu 3B 16 października –tego dnia zostaną wyemitowane dwa odcinki

W drugiej części 3. sezonu „Fear the Walking Dead” rodzinie Clarków i Ottów udaje się zawrzeć kruche porozumienie z ludem. Niegdysiejsi wrogowie muszą teraz współpracować, aby przetrwać. Napięcie na ranczu Broke Jaw cały czas rośnie – siły bojowe wspólnoty zostały zdziesiątkowane, brakuje niezbędnych zasobów, a umarli nadchodzą. Zapora Gonzaleza staje się jedynym gwarantem przetrwania. Strand sięgnął dna i rozpaczliwie potrzebuje partnera, który pomógłby mu w zdobyciu jedynej waluty uznawanej w postapokaliptycznym świecie – tylko w ten sposób uda mu się wyjść z obecnej sytuacji. W tym samym czasie Daniel odnajduje się w roli żołnierza, służąc Loli i społeczności zgromadzonej wokół zapory, nie może jednak zapomnieć o Ofelii.

Występują: Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo,
Daniel Sharman, Danay Garcia

TALKING DEAD: FEAR EDITION
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Emisja programu zaraz po odcinkach sezonu 3B serialu
„Fear the Walking Dead”

Gospodarz programu, Chris Hardwick, rozmawia z aktorami, producentami i innymi znanymi gośćmi o ostatnio wyemitowanym odcinku „Fear the Walking Dead”. Na antenie prezentowane są również kulisy powstawania serialu.

Gospodarz programu: Chris Hardwick

HALT AND CATCH FIRE
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja 4. sezonu – kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 21:00

W ostatnim, 4. sezonie serialu, bohaterowie będą pilotować początki internetu i przeglądarek internetowych oraz rozmyślać o swoim życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym, a konkurencyjny rynek świata technologii będzie nadal wpływał na ich relacje i niekiedy je komplikował. Donna rozpoczyna nowe, śmiałe przedsięwzięcie, które koliduje z zawodowymi poczynaniami jej byłego męża Gordona oraz jego partnera biznesowego, Joego MacMillana. Bosworth ukrywa kłopotliwą tajemnicę, która może zniszczyć jego związek z Diane. Cameron boryka się ze skutkami zawodowej i osobistej porażki, nie dopuszczając do siebie możliwości, że losy jej i byłych partnerów mogą jeszcze kiedykolwiek się przeciąć.

Występują: Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé

SYN
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Powtórka 1. sezonu od 23 października (poniedziałek) o godz. 21:00
Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21:00

„Syn” to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez członków plemienia Komanczów. Bezlitosne zasady, jakimi przesiąkł dorastając wśród Indian, znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego już bohatera.

Występują: Pierce Brosnan, Henry Garrett, Carlos Bardem, Zahn McClarnon, Paola Núñez

FILMY

NOCE GROZY
Wtorek, 31 października od 21:00

TRAGEDIA NA PRZEŁĘCZY DIATŁOWA

23 stycznia 1959 r. dziewięciu doświadczonych turystów wyruszyło w góry z przewodnikiem – studentem Igorem Diatłowem. Tydzień później, 1 lutego, grupa rozbiła obóz na górze Holatchahl (w języku miejscowego ludu Mansów nazwa ta oznacza „Martwą Górę”), nieopodal przełęczy nazwanej później Przełęczą Diatłowa. 12 lutego uczestnicy wyprawy mieli powrócić na łono cywilizacji i dotrzeć do ostatniego punktu swojej wędrówki, jednak ślad po nich zaginął.

W 2012 r. grupa amerykańskich studentów otrzymała grant na wyprawę na Ural w celu odtworzenia szlaku ekspedycji Diatłowa i tym samym rozwiązania tajemnicy tragicznej śmierci sowieckich narciarzy. Film oparty na faktach.

Występują: Gemma Atkinson, Holly Goss, Matt Stokoe, Luke Albright, Ryan Hawley

WŁADCA ILUZJI

Scott Bakula wciela się w rolę detektywa, który staje przed niezwykle trudnym zadaniem. Szokujący thriller fantasy zacierający granice pomiędzy sztuką iluzji, a przerażającymi siłami magii.

Występują: Scott Bakula, Kevin J. O’Connor, Famke Janssen, Daniel Von Bargen, Vincent Schiavelli

NOCE GROZY
Środa, 1 listopada od 21:00
ISTOTA

Clive i Elsa są znanymi naukowcami, którzy zyskali sławę dzięki łączeniu ze sobą DNA różnych gatunków zwierząt w celu stworzenia przedziwnych hybryd. Tak samo mocno kochają siebie nawzajem, jak i swoją pracę. Para chce uczynić kolejny krok: stworzyć hybrydę przy użyciu ludzkiego DNA. Kiedy korporacje finansujące ich badania odmawiają udziału, bohaterowie decydują się przeprowadzić eksperyment w tajemnicy. Rezultatem ich wysiłków jest Dren: niezwykła istota, u której rozwój przebiega tak gwałtownie, że z dziecka przemienia się w dorosłego w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Podczas gdy Clive i Elsa starają się utrzymać istnienie Drena w tajemnicy, ich stosunek do własnego dzieła zmienia się i staje się coraz bardziej osobisty. Ostatecznie okazuje się, że Dren przerasta wszystkie marzenia pary – a także wszystkie ich koszmary.

Występują: Adrien Brody, Sarah Polley, Delphine Chanéac

ALTAR

Alec Hamilton, jego żona Meg, oraz ich dzieci, Penny
i Harper, przenoszą się do Radcliffe House, odludnej posiadłości, w której Meg zlecono przeprowadzenie renowacji. Po ich przyjeździe, Donnelly, jeden z robotników, oprowadza Meg po budynku. Kiedy natykają się na pokój ze skomplikowaną mozaiką na podłodze, Donnelly informuje Meg, że poprzedni właściciel posiadłości, Radcliffe, zamordował swoją żonę, Isabellę, w demonicznym rytuale mającym związek z tą mozaiką. Wieść głosi, że Isabella nawiedzała później Radcliffe’a aż w końcu ten oszalał i rzucił się z okna. Podobno teraz duchy obojga z nich nawiedzają tę posiadłość…

Występują: Olivia Williams, Matthew Modine, Antonia Clarke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *