MediaZapowiedzi TV

Październik na kanale H2

W czwartkowe wieczory na H2 polecamy cykl „Wszechświat”, w którym widzowie będą mogli zaglądnąć do najgłębszych zakątków przestrzeni kosmicznej.

 

 

WSZECHŚWIAT 
The Universe
3. seria w czwartki, od 25 października o 21:00 w H2

Popularny cykl „Wszechświat”, w którym historia zderza się z nauką, to opowieść o przełomowych odkryciach, prowadząca widza przez czas i przestrzeń ku planetom, gwiazdom i dalej, aż na skraj nieznanego. Od kiedy człowiek odważył się polecieć w kosmos, minęło pięćdziesiąt lat, ale dopiero teraz zaczynamy poznawać jego największe sekrety.

Niemal codziennie obserwujemy coś nowego, jak choćby niedawny upadek na Jowisza komety lub asteroidy wielkości zbliżonej do rozmiarów Ziemi. Naukowcy odkrywają nowe planety i zaglądają w najgłębsze zakątki przestrzeni kosmicznej, coraz lepiej rozumiejąc Wszechświat i jego sekrety. W nowym sezonie widzowie powędrują w nowe, tajemnicze miejsca, również takie, o których istnieniu nie wiedzieliśmy jeszcze rok temu – i które pewnego dnia mogą się stać śmiertelnym zagrożeniem dla Ziemi.

ŁOWCY UFO 
UFO Hunters
2. seria we wtorki, od 2 października o 21:00 w H2

W serialu “Łowcy UFO” zespół ekspertów bada przypadki kontaktu z UFO w każdym zakątku świata.

Dzięki zeznaniom naocznych świadków, eksperymentom naukowym, dokumentom ujawnionym dzięki amerykańskiej Ustawie o Wolności Informacji i materiałom filmowych zbierają przekonujące, czasem wręcz przerażające, dowody na istnienie UFO.

Zespół ma niezrównany dostęp do materiałów dotyczących UFO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *