Radio

Zbliża się MUZOFEST 2018!

Zaproszenia na 4 urodziny MUZO.FM do zdobycia od poniedziałku, 17 września w konkursach na antenie radia oraz na Instagramie. Startuje głosowanie na 500 kawałków, które najbardziej kręcą słuchaczy MUZO.FM czyli The Greatest MUZO 500!

MUZO.FM zaprasza na swoje 4 urodziny! Coroczna impreza z tej okazji – MUZOFEST – odbędzie się w piątek, 19 października, tradycyjnie w warszawskim klubie „Stodoła”. Na tym wydarzeniu nie może oczywiście zabraknąć najważniejszych gości, czyli słuchaczy. Już od poniedziałku zaproszenia na MUZOFEST 2018 będzie można wygrać w konkursach organizowanych na antenie radia, a od 24 września również na Instagramie w konkursie #PokaMuzo. Od 17 września startuje  głosowanie na listę 500 najlepszych utworów wszechczasów,  z których powstanie The Greatest MUZO 500.

To będą już 4 urodziny radia, które odbędą się jak co roku w warszawskim klubie „Stodoła”, w piątek, 19 października. W trakcie imprezy słuchacze będą mieli okazję spotkać swoich ulubionych prowadzących i całą radiową ekipę. Podczas MUZOFEST 2018 wystąpią również wyjątkowi artyści. Lista wykonawców tegorocznych urodzin MUZO.FM zostanie ogłoszona niebawem.

Już od samego rana w poniedziałek, 17 września, słuchacze będą mogli wygrać co godzinę podwójne zaproszenie na MUZOFEST 2018. Natomiast od poniedziałku, 24 września, raz dziennie, będą nagradzani zwycięzcy konkursu #PokaMuzo na Instragramie. Zasady konkursu są identyczne jak w ubiegłym roku – chętni do wzięcia udziału muszą wykonać zwariowane zdjęcie, które obrazuje jak i gdzie słuchają MUZO.FM, i opublikować je na Instagramie wraz z hasztagiem #PokaMuzo.

Jak co roku przy okazji urodzin MUZO.FM startuje również głosowanie na superlistę „The Greatest MUZO 500”, czyli listę 500 najlepszych kawałków wszechczasów. Już od 17 września, słuchacze MUZO.FM będą mogli wybierać ulubione utwory, a także dodawać własne propozycje, za pośrednictwem strony www.muzo.fm logując się do Klubu Muzo.

Odliczanie na antenie 500 najlepszych kawałków rozpocznie się w sobotę, 13 października o godzinie 10:00 i potrwa do 18 października, wtedy też zostanie ogłoszony przebój wszechczasów wybrany przez słuchaczy MUZO.FM. W trakcie odliczania The Greatest MUZO 500 rozdawane będą gadżety (smartwatche, słuchawki oraz bluzy i koszulki) MUZO.FM i oczywiście zaproszenia na MUZOFEST 2018. Czwarte urodziny MUZO.FM odbędą się tradycyjnie w warszawskim klubie „Stodoła” już 19 października.

Najnowsze informacje o MUZOFEST 2018 już od poniedziałku na antenie MUZO.FM, na stronie www.muzo.fm oraz na kanałach społecznościowych radia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *