MediaZapowiedzi TV

Październik pełen premier w Romance TV

Jesień w pełni, więc długie, deszczowe wieczory coraz częściej spędzamy w domu. Romance TV zadbał o to, by październik upłynął pod znakiem wyjątkowych premier, które z pewnością poprawią widzom nastrój. Od 10 października zapraszamy na nowy serial Górski lekarz (Der Bergdoktor), który z pewnością stanie się punktem obowiązkowym na liście seriali do obejrzenia. Oprócz tego polecamy cykl jesiennych romansów z czterema premierami, w każdą sobotę o godz. 21:00. W środy zaś, również o godz. 21:00 pokażemy premierową serię 4 filmów, która przedstawia losy młodej położnej Leny Lorenz.

Nowy serial w Romance TV – Górski lekarz

Górski lekarz to jedna z najpopularniejszych niemiecko-austriackich produkcji serialowych. Przez kilka lat zgromadziła miliony fanów w całej Europie, np. w Słowenii, osiągając udziały w oglądalności na poziomie ponad 50%. Prezentowana obecnie seria jest nową wersją znanego i popularnego, także w Polsce, serialu Doktor z alpejskiej wioski. Akcja serialu rozgrywa się w niewielkiej, bawarskiej miejscowości Ellmau, a głównym bohaterem jest atrakcyjny chirurg, doktor Martin Gruber (w tej roli Hans Sigl, znany m.in. z filmowej serii Hotel Marzeń, również emitowanej na kanale Romance TV oraz serialu Zodiak). Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00, start 10 października.

Kontynuacja cyklu: Romansami jesień się zaczyna…

Podobnie jak we wrześniu, w każdą sobotę października o godz. 21.00 Romance TV zaprezentuje filmy, które przyprawią widzów o mocniejsze bicie serca. Zaczynamy od premiery Katie Fforde: Miłość w Nowym Jorku (7.10). Poznamy historię młodej maklerki giełdowej Jessici, która walczy o życie brata. W kolejnym tygodniu zapraszamy na film Mądrzejszy się wyprowadza (14.10). Po siedemnastu latach małżeństwa Peter postanawia wyprowadzić się z domu. Nie dociera jednak daleko, albowiem jego tymczasowym lokum staje się ogrodowa altana. Następna premiera to Katie Fforde: Sercowa sprawa (21.10). Audrey, która straciła rok temu syna, dowiaduje się, że jego serce uratowało życie innemu chłopcu. Postanawia więc go poznać, nie zdradzając kim naprawdę jest.

W ostatnią sobotę października zapraszamy na Dom marzeń i inne katastrofy (28.10). Silke i Stefan, którzy mają już jedno dziecko, a drugie w drodze, marzą o własnym domu. Kiedy otrzymują propozycję kupna nieruchomości, po bardzo atrakcyjnej cenie, są bardzo szczęśliwi. Jednak ich radość szybko ulatnia się gdy widzą w jakim stanie jest budynek i jak trudno będzie go doprowadzić do porządku.

Seria filmów: Lena Lorenz – Przyjmować na świat – to nie praca, lecz powołanie

Zawód położnej to jedna z najpiękniejszych profesji na świecie. Tak odczuwa to Lena, bohaterka serii filmów Lena Lorenz, spełniająca się w pracy akuszerki i wykonująca ją z radością i oddaniem. Dziewczyna po kłótni ze swoim narzeczonym, ucieka z przesiąkniętego wielkomiejskim zgiełkiem Berlina do cichej alpejskiej wioski i postanawia zamieszkać na jakiś czas w gospodarstwie należącym do jej rodziców. Wkrótce Lena poznaje wiejskiego nauczyciela imieniem Ersun i staje przez trudnym wyborem – czy wrócić do miasta? Na cztery film z serii Lena Lorenz, Romance TV zaprasza w kolejne środy października o godz. 21.00.

Jane Austen – Klasyka na złotą jesień – Podróż do dziewiętnastowiecznej Anglii

W jesiennym programie Romance TV proponuje widzom aż trzy kultowe produkcje BBC, które uprzyjemnią pogodę za oknem. Kostiumowe adaptacje klasycznych powieści Duma i uprzedzenie, Emma oraz Rozważna i romantyczna obejrzeć można będzie w każdą niedzielę października o godz. 21.00.

Październik 2017 w Romance TV premiery:
„Lena Lorenz: Witaj na świecie”, Premiera, 04 października 2017 r., g. 21:00
„Katie Fforde: Miłość w Nowym Jorku”, Premiera, 07 października 2017 r., g. 21:00
„Górski lekarz”, Premiera 10 października 2017 r., g. 20:00, codziennie od pon. do pt.
„Lena Lorenz: Powrót do życia”, Premiera, 11 października 2017 r., g. 21:00
„Mądrzejszy się wyprowadza”, Premiera, 14 października 2017 r., g. 21:00
„Lena Lorenz: Życiowa decyzja”, Premiera, 18 października 2017 r., g. 21:00
„Katie Fforde: Sercowa sprawa”, Premiera, 21 października 2017 r., g. 21:00
„Lena Lorenz: Bez śladu”, Premiera, 25 października 2017 r., g. 21:00
„Dom marzeń i inne katastrofy”, Premiera, 28 października 2017 r., g. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *