Telekomunikacja - Telefony - Promocje

X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus będą pierwszymi smartfonami marki Allview wyposażonymi w funkcje bazujące na sztucznej inteligencji

Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 13 lat, integruje swoją własną platformę sztucznej inteligencji z najbardziej wydajnymi urządzeniami, które będą miały premierę już tej jesieni: X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus. W związku z technologiami zintegrowanymi z nowymi smartfonami, zmienia się sposób interakcji użytkownika z urządzeniem. Do identyfikacji używany będzie algorytm, który przetwarza wzory w czasie rzeczywistym. Na podstawie otrzymanych danych, X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus będą w stanie podejmować decyzje oraz przewidywać określone zdarzenia.
 
“Nowa seria X4 Soul Infinity jest rezultatem długotrwałych badań oraz bardzo ważnym krokiem na przód dla marki Allview. W ciągu ostatnich kilku lat, osiągnęliśmy 20% wzrost średniej ceny zakupu urządzeń Allview i skupiliśmy się na telefonach najwyższej jakości. Inwestowaliśmy w badania i rozwój, przywiązując szczególną uwagę do designu, znacząco rozwinęliśmy sieć serwisową oraz powiększyliśmy nasz zespół. Uczyliśmy się i ewoluowaliśmy razem z naszymi użytkownikami i jesteśmy gotowi wprowadzić na rynek pierwszy telefon w 100% wyprodukowany przez naszą markę.”, mówi Lucian Peticila, założyciel marki Allview.
Nasza firma ma na celu stworzenie urządzenia, które połączy aktualnie najbardziej poszukiwane parametry i aplikacje. X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus będą posiadać szeroką gamę specjalnych funkcji, a wszystko to w urządzeniu w całości zaprojektowanym i zbudowanym w Europie.
Premiera nowych smartfonów nastąpi już tej jesieni.
Nowe produkty będą wyposażone w wyświetlacz w formacie 18:9. 5.7-calowy wyświetlacz w smartfonie X4 Soul Infinity jest ekstremalnie wygodny w użytkowaniu, nawet za pomocą jednej ręki. Współczynnik pomiędzy wymiarami urządzenia, a wyświetlaczem wynosi 80%, co plasuje go w światowej czołówce najlepiej dopasowanych telefonów. Panel 2.5D dostarcza ekskluzywnego wyglądu terminalu, natomiast szkło odporne na zarysowania chronić go będzie przed uszkodzeniami.
X4 Soul Infinity spełnia najsurowsze oczekiwania w zakresie designu. Do opracowania obudowy urządzenia wykorzystana została technologia IML Art. Smartfon dostępny będzie w trzech, eleganckich wersjach kolorystycznych: Night Sky, Mocha Gold oraz Steel Gray. Wszystkie te wersje posiadają lustrzane wykończenia, a metalowa rama zwiększa ich odporność na upadki oraz zapewnia kontrastujące wykończenia.

“Co naprawdę robi różnicę pomiędzy serią Infinity, a innymi urządzeniami dostępnymi na rynku, niezależnie od producenta, to technologia nad którą od jakiegoś czasu pracujemy i która swoją premierę będzie miała wraz z nowymi urządzeniami.”,
dodał Lucian Peticila.
X4 Soul Infinity Plus również wyposażony został w nowej generacji wyświetlacz o formacie 18:9 o przekątnej 6 cali, rozdzielczości Full HD+ 2160x1080px, kamerę 4K oraz do 6GB szybkiej pamięci RAM DDR4.
Oba smartfony z serii Infinity zostały zaopatrzone w panel 2.5D, podwójny aparat fotograficzny z szafirowymi soczewkami, algorytmy przetwarza aparatu fotograficznego dostarczone przez Arcsoft – jednego z najbardziej docenianych producentów podwójnych aparatów – oraz technologię Bokeh do podkreślenia charakteru zdjęć. Wszystkie funkcje nowych telefonów zaprezentowane zostaną już tej jesieni, podczas oficjalnej premiery.
Znak towarowy Allview X4 Soul Infinity został zarejestrowany w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej (EUIPO).
Ci, którzy będą chcieli być na bieżąco z informacjami na temat tego projektu mogą zarejestrować się na dedykowanej stronie X4 Soul Infinity, gdzie dodatkowo uzyskają dostęp do specjalnych ofert promocyjnych.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

3 komentarze do “X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus będą pierwszymi smartfonami marki Allview wyposażonymi w funkcje bazujące na sztucznej inteligencji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *