Październikowe „Avanti” z kuponem rabatowym na zakup wyjątkowej kolekcji „Top Secret for Avanti”

Od piątku, 29 września br. czytelniczki „Avanti” będą mogły skorzystać z bonu ze zniżką w wysokości 30% na zakup specjalnej kolekcji Top Secret, który znajdzie się w październikowym numerze pisma. Wydanie zaprezentuje także najświeższe trendy na nadchodzący sezon jesienno-zimowy, ubrania w stylu pensjonarki oraz redakcyjny wybór supermodnych płaszczy.
 
„Top Secret for Avanti” to wyjątkowa kolekcja ubrań i dodatków, którą można znaleźć tylko w sklepach Top Secret. Czytelniczki mogą kupić jesienne bluzki, spodnie, spódnice, marynarki, a także buty, torebki i biżuterię. Po okazaniu specjalnego kuponu rabatowego, który został dołączony do październikowego numeru „Avanti”, rzeczy z kolekcji będą dostępne o 30% taniej. Oprócz tego można również skorzystać z 10-procentowego rabatu na zakup pozostałej kolekcji Top Secret.
W nowym wydaniu „Avanti” czytelniczki znajdą przegląd ubrań w kolorze różu i bieli, wybór sznurowanych botków, poradnik modowy dla pań plus size oraz bieliźniane nowości sezonu. W dziale „Uroda” pojawią się nowości makijażowe, wybór produktów unoszących włosy, przegląd kosmetyków z aloesem oraz sposoby na pozbycie się przebarwień.
Październikowy numer „Avanti” jest promowany w prasie (czasopisma Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl) oraz w radiu (radiostacje Agory). Działania reklamowe przygotował dział marketingu pionu Czasopisma Agory.
Na rynku jest również dostępne „Fit&Beauty” – specjalne wydanie miesięcznika „Avanti” poświęcone tematyce fitnessu, zdrowego stylu życia i dietetyki. Czytelnicy znajdą w nim 10 porad na motywację, test diet pudełkowych, propozycje treningu fat burning i najważniejsze informacje o przechowywaniu żywności. Tematem numeru są biegi ekstremalne, a na okładce pojawiły się siostry ADiHD.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *