MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Październikowe nowości dla dzieci w Canal+ online

Zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na wspólną zabawę z bohaterami bajki „Koci domek Gabi”. W październiku pojawi się również kontynuacja 1 sezonu „Barbie: my dwie” oraz film „Barbie: moc syrenek”. Produkcje będą dostępne na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online. 31 października od godziny 17:00 zapraszamy na maraton Halloweenowy z „Dzieciakami Straszakami” na antenie MINIMINI+.

 

KOCI DOMEK GABI, nowe odcinki od 17.10 od pon. do pt. o godz. 08:15 i 19:20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Poznajcie rezolutną Gabi i jej przyjaciół ze świata zabawek. W magicznym kocim domku czeka na Was mnóstwo przygód. Nasza bohaterka to 11-letnia dziewczynka, która uwielbia kotki. Jej najlepszym przyjacielem jest kocur Fred, a ulubioną zabawką – fantastyczny koci domek, w którym każdy pokój urządzono bardzo starannie. Dzięki magicznym uszkom Gabi może zmniejszać się do rozmiaru mikro i spędzać czas z mieszkańcami kociego domku. Razem przeżywają niesamowite i intrygujące przygody.

BARBIE: MY DWIE 1, nowe odcinki od 10.10 od pon. do pt. o godz. 20:00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Przedstawiamy dalszy ciąg historii, którą znamy z filmu pt. „Barbie: Wielkie miasto, wielkie marzenia”. Dwie rezolutne Barbie na drodze do sławy. Barbie Roberts z Malibu i Barbie Roberts z Brooklynu poznały się w Nowym Jorku, w Akademii Młodych Talentów. Razem przygotowywały się do występu na Broadwayu i zostały najlepszymi przyjaciółkami. Serial przedstawia ich dalsze perypetie na drodze do muzycznej kariery. Dziewczyny mają podobne marzenia i będą się nawzajem wspierać. Poznają też nowe miejsca i nowych przyjaciół. Zostańcie z nami!

BARBIE: MOC SYRENEK, film, którego premiera odbyła się 02.10 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Seria Barbie jest Wam dobrze znana i lubiana. Tym razem przedstawiamy film Barbie: moc syrenek, a w nim przyjaciółka i siostry, które wraz z Barbie przeżyją niesamowite przygody w magicznym podwodnym świecie. Barbie „Brooklyn” Roberts oraz Barbie „Malibu” Roberts i jej siostry, Skipper, Stacie i Chelsea, zamieniają się w syreny i przenoszą do podwodnej krainy Pacyfiki. Misją dziewczyn jest ratunek tego niezwykłego świata, który znalazł się w niebezpieczeństwie. Zanim jednak zasłużą na miano Strażniczek Mocy, będą musiały sprostać rozmaitym zadaniom i odkryć swoją wewnętrzną siłę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *