Prasa - Ksiązka

Październikowe „Wysokie Obcasy Extra” z Mają Ostaszewską na okładce

Maja Ostaszewska, która opowiada w wywiadzie o aktorstwie, relacjach z rodziną i angażowaniu się, jest bohaterką okładki październikowych „Wysokich Obcasów Extra”. W numerze będzie można przeczytać m.in. rozmowę z reżyserem Xawerym Żuławskim tuż przed premierą jego filmu „Mowa ptaków”, a także o miłości i hormonach oraz o tym, czy wszystko w związku da się naprawić. Najnowsze wydanie magazynu ukaże się na rynku w poniedziałek, 23 września br., również w wersji z płynem micelarnym marki Vianek.

 

 

 

 

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest aktorka Maja Ostaszewska, którą już od 27 września będzie można oglądać w kinach w filmie „(Nie)znajomi”, inspirowanym włoskim przebojem kinowym „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. – Nie lubię rutyny. Mam też nadzieję, że dzięki temu, iż gram różne role, widzowie wierzą w wiarygodność moich postaci, oddzielają je ode mnie. Trzeba umieć dozować siebie. Dawać widzom, jak i sobie odpocząć – o aktorstwie, macierzyństwie, relacjach z rodziną oraz o tym co łączy ją z Meryl Streep i dlaczego warto angażować się w kampanie społeczne i walkę z systemem opowiada w wywiadzie dziennikarki Mai Staniszewskiej.

W nowym numerze “Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą też: rozmowę Doroty Wodeckiej z reżyserem Xawerym Żuławskim – tuż przed premierą jego filmu „Mowa ptaków” na podstawie scenariusza ojca Andrzeja Żuławskiego, historię Virginii Hall – wyjątkowego szpiega oraz relację z podróży do Ugandy i Rwandy – spotkania z gorylami. O roli hormonów w miłości i seksie w wywiadzie Krystyny Romanowskiej opowiadają dr Łukasz Szczerbiński i seksuolog dr Robert Kowalczyk, zaś o tym, że często pojednanie w związku jest wyborem złym albo niemożliwym, mówi Agnieszce Jucewicz psycholożka i psychoterapeutka Zofia Milska-Wrzosińska.

Październikowy numer magazynu można będzie kupić z dodatkiem – wzmacniającym płynem micelarnym Vianek w prezencie.
Wydanie ukaże się w punktach sprzedaży prasy w poniedziałek, 23 września br. w cenie 7,99 zł (wersja z płynem micelarnym w prezencie w cenie 7,98 zł).

Numer będzie promowany w internecie (Wysokieobcasy.plWyborcza.pl, Facebook, Instagram) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”, „Newsweek”). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *