Piast – Cracovia i Zagłębie Sosnowiec – Śląsk na żywo w Eurosporcie 2

W 6. kolejce Lotto Ekstraklasy widzowie Eurosportu obejrzą dwa spotkania – w piątek w meczu rozpoczynającym tę serię zmagań Piast Gliwice podejmie Cracovię. Z kolei w poniedziałek, na zakończenie kolejki, Zagłębie Sosnowiec zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Transmisje obu meczów od 17:30 w Eurosporcie 2 i Eurosport Player.
 

 

Po mocny otwarciu sezonu i zdobyciu dziewięciu punktów w trzech pierwszych kolejkach, piłkarze Piasta doznali dwóch kolejnych porażek. Zespół z Gliwic uległ pretendentom do tytułu – Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. W 6. kolejce „Piastunki” czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie, czyli starcie z Cracovią. Drużyna prowadzona przez Michała Probierza fatalnie rozpoczęła sezon, zdobywając w pięciu kolejkach zaledwie dwa punkty i tyle samo bramek, przez co zajmuje dopiero przedostatnie miejsce w tabeli. Faworytem piątkowego spotkania, którego transmisja z komentarzem Michała Zawackiego i Sławomira Chałaśkiewicza rozpocznie się o 17:30 w Eurosporcie 2 i Eurosport Player, będzie bez wątpienia 5. w tabeli Piast.

W zamykającym kolejkę poniedziałkowym meczu Zagłębie Sosnowiec podejmie Śląsk Wrocław. Beniaminek Lotto Ekstraklasy wygrał do tej pory tylko raz, a aż czterokrotnie schodził z boiska pokonany. Drużyna z Wrocławia nie jest lepsza pod względem liczby zwycięstw, ale ma na koncie jeszcze dwa remisy, dzięki czemu o dwa punkty wyprzedza swoich najbliższych rywali. Transmisja spotkania z komentarzem Juliana Kowalskiego i Andrzeja Strejlaua w poniedziałek od 17:30 wyłącznie w Eurosporcie 2 i Eurosport Player.

Plan transmisji 6. kolejki Lotto Ekstraklasy w Eurosporcie:

  • Piątek, 17:30, Piast Gliwice – Cracovia, Eurosport 2 i Eurosport Player
  • Poniedziałek, 17:30, Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław, Eurosport 2 i Eurosport Player

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *