Pięć kanałów Eurosportu dla wszystkich bez dodatkowych opłat

Aż pięć kanałów Eurosportu dostępnych dla wszystkich abonentów także poza domem, promocja na telewizję z nagrywarką oraz oferta „2 złote za 2 złote” dla nowych klientów telefonii komórkowej – to odpowiedź Vectry na potrzeby fanów sportów zimowych.
Od 9 lutego Vectra udostępni wszystkim posiadaczom oferty cyfrowej trzy specjalne kanały Eurosportu – nieprzerywane reklamami i w jakości HD – bez dodatkowych opłat. Na czas igrzysk w PyeongChang dołączą one do odkodowanych kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2, zajmując po nich kolejne pozycje w dekoderze. To efekt współpracy, którą operator nawiązał z Eurosportem, właścicielem praw do transmisji tego wyjątkowego wydarzenia w Europie. – Prestiżowe zawody sportów zimowych to ważny moment dla sportowców i oglądających ich zmagania kibiców. Pełna oferta kanałów Eurosportu, zapewniająca dostęp do blisko 1000 godzin relacji z Korei Południowej, będzie dostępna nie tylko w ofercie telewizji cyfrowej lecz również w ramach aplikacji TV Online. Dzięki temu kibice będą mogli oglądać wszystkie dyscypliny Zimowych Igrzysk Olimpijskich na ich ulubionych urządzeniach w dowolnie wybranym miejscu – zapewnia Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój kontentu telewizyjnego w Vectrze.
Kanały Eurosportu będą dostępne w dekoderze na następujących pozycjach: 251 – Eurosport 1, 252 – Eurosport 2, 253 – Eurosport 3, 254 – Eurosport 4, 255 – Eurosport 5.
Sportowe emocje nie ominą także nikogo dzięki możliwości nagrywania wybranych relacji Eurosportu pod nieobecność widzów, bądź w trakcie nocnych transmisji z Korei Południowej. Promocyjna cena za usługę telewizyjną z nagrywarką cyfrową to kolejna propozycja dla abonentów Vectry. Mogą ją nabyć obecni klienci operatora wymieniając dekoder HD na model z dyskiem PVR w cenie dodatkowych 10 zł miesięcznie. Dla nowych odbiorców usługa jest dostępna między innymi w pakiecie Złotym, w którym przez pierwsze 4 miesiące opłata abonamentowa wyniesie 1 zł miesięcznie. Po okresie promocyjnym warunki umowy będą równie korzystne – 49,90 zł miesięcznie. Atrakcyjna cena usługi ma zachęcić wszystkich tych, którzy nie posiadają funkcji nagrywania, a chcieliby nadrobić zaległości w oglądaniu zmagań sportowców w PyeongChang.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *