MediaTVPZapowiedzi TV

„Pierwsza randka” – Zapowiedź 1 odcinka

Romantyczna kolacja to doskonały wstęp do poznania kogoś wyjątkowego. Marzą o tym uczestnicy programu „Pierwsza randka”, którzy swoją przygodę rozpoczynają od spotkania przy barze. Czy jeden drink pozwoli przełamać pierwsze lody? Przekonają się o tym Milena i Kuba. 

 

 

 

Przystojny tancerz będzie chciał zachwycić swoją wybrankę – ich randka z pewnością będzie należała do tych niestandardowych. Może będzie to wstęp do dłuższej znajomości…
W restauracji spotkają się również Anna i Tomasz. Z zawodu kucharz, z zamiłowania podrywacz. Czy Ania ulegnie jego urokowi?

Więcej o programie „Pierwsza randka”:

Program jest realizowany w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów.

Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii, a w Polsce średnia oglądalność poszczególnych odcinków pierwszego sezonu wyniosła ponad milion widzów. Producentem „Pierwszej randki” na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

Premiera: czwartek, godz. 20:40 w TVP2 (od 31 sierpnia 2017)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *