„The Voice Kids”: drużyna Tomsona i Barona w „Kręgu Życia” (wideo)

Ogromne emocje, genialne, dziecięce głosy, kibicujące rodziny oraz najlepsza loża komentatorów pod tą szerokością geograficzną. To wszystko już od 3 lutego w jednym z najbardziej emocjonujących etapów „The Voice Kids” – „Bitwach”!
 

 
Sobotni odcinek będzie składał się z dwóch części: „Bitwy” oraz strefy „Sing off”. Widzowie Telewizyjnej Dwójki przez trzy kolejne tygodnie będą śledzić wokalne zmagania dzieciaków z teamów poszczególnych Trenerów. Każdy weekend to inna drużyna – w tym tygodniu na pierwszy ogień pójdą utalentowane asy z talii Tomsona i Barona.
W ramach „Bitew” chłopaki podzielą swoją ekipę na tria, a z każdego wybiorą tylko jedną osobę, która przejdzie do kolejnego etapu „Sing off”. W tej części programu Tomson i Baron z szóstki swoich podopiecznych będą musieli wytypować trzy osoby, które będą reprezentować ich drużynę w „Finale”. Młodzi artyści zaśpiewają piosenki, które stały się dla nich przepustką do dalszego etapu podczas „Przesłuchań w Ciemno”. Dla których uczestników okażą się również paszportem do odcinka finałowego?
Zanim jednak dzieciaki staną do „Bitew”, to razem z Trenerami wystąpią we wspólnym utworze. Zaśpiewają „Krąg Życia” i zabiorą widzów w niezwykłą podróż do krainy baśni. Pasja, miłość do muzyki, dobra zabawa i najlepsze, dziecięce głosy… co jeszcze jest potrzebne do zbudowania muzycznej bomby? Może śpiewający Baron, którego po raz pierwszy w tej edycji zobaczymy z mikrofonem, a nie tylko z gitarą? Podkręćcie więc głośniki, bo szykuje się prawdziwa, wokalna uczta.

The Voice Kids – pierwsze „Bitwy” w najbliższą sobotę 3 lutego o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *