Pierwsze reality show w 4FUN.TV! (wideo)

4FUN.TV zaprasza na pierwszy serial, który od niedzieli będzie emitowany na antenie (streaming także na stronie 4FUN.TV >>) dwa razy w tygodniu. Reality show, w którym wzięło udział 20 nieposkromionych osobowości z Instagrama, to nie tylko perypetie ze wspólnego mieszkania w willi, ale także zmagania o tytuł najlpeszego makijażowego instagramera w Polsce! Jak to wyglądało w oku kamery 4FUN.TV?

 

 

NYX Professional Makeup stworzyło pierwszą Akademię Influencerów. 20 wybranych osób miało szansę wziąć udział w wyjątkowych warsztatach, które stworzyły z nich mistrzów w swojej dziedzinie, a ich zmagania będziecie mogli obejrzeć na naszej antenie.

Influencer Academy to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja do poznania i rozwinięcia swojego prawdziwego potencjału. TOP 20 wyłonionych internetowych adeptów makijażu miało okazję uczyć się, doświadczać i rozwijać pod czujnym okiem kamer i ekspertów z kilku dziedzin: sztuki audiowizualne, digital i social media, makijaż, personal branding, a także managementu i kooperacji.

 

 

Najlepszej dwudziestce cały czas towarzyszyły kamery 4FUN.TV, które bacznie obserwowały ich wzloty, upadki i rejestrowały co działo się w willi Influencer Academy.

Dla wschodzących gwiazd internetu sam udział w Akademii był już nagrodą po ciężkich preselekcjach, ale to oczywiście nie koniec. Uczestnicy musieli po każdym wyzwaniu głosować na najlepszą ich zdaniem osobę w danej konkurencji, żeby móc zawalczyć o MEGA NAGRODĘ GŁÓWNĄ – wyposażenie domowego studio m.in. kamerę, mikrofon, oświetlenie, stację makijażową i pakiet oprogramowań.

20 wyjątkowych osobowości zamkniętych w jednym domu – to nie był spokojny czas!  W każdą niedzielę i środę o 22:00 zobaczycie odcinki serialu, w którym nie dość, że poznacie zwycięzcę Akademii Influencerów to jeszcze obejrzycie perypetie 20 barwnych postaci, z których każda ma coś do powiedzenia… i pokazania.

 

 

Akademia Influencerow NYX Professional Makeup – kiedy oglądać w 4FUN.TV?

11 sierpnia (godz. 22:00)
1 odcinek

14 sierpnia (godz. 22:00)
2 odcinek

18 sierpnia (godz. 22:00)
3 odcinek

21 sierpnia (godz. 22:00)
4 odcinek

25 sierpnia (godz. 22:00)
5 odcinek

28 sierpnia (godz. 22:00)
6 odcinek

1 września (godz. 22:00)
Finał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *