Prasa - Ksiązka

Pierwszy w 2021 r. numer „Wysokich Obcasów Praca” z Ewą Chodakowską na okładce

Co czeka nas w postcovidowej rzeczywistości, jak dbać o work-life balance w czasach pandemii i czy coraz popularniejsze morsowanie naprawdę jest dobre dla zdrowia – m.in. o tym będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”, którego bohaterką okładki jest Ewa Chodakowska, jedna z najsławniejszych trenerek fitness w Polsce. Numer ukaże się w punktach sprzedaży prasy we wtorek, 2 marca br. Będzie dostępny również z bezpłatną wysyłką na stronie Prenumerata24.pl oraz w formie cyfrowej m.in. na Publio.pl.

 

– Jeśli jakiś projekt się nie sprawdza, uciekamy od niego. To nie porażka, to lekcja – mówi Ewa Chodakowska, bohaterka pierwszego w 2021 r. wydania „Wysokich Obcasów Praca”. W rozmowie z Iwoną Dominik i Karoliną Jaroszewicz jedna z najsłynniejszych polskich trenerek fitness opowiada o swoich kluczach do sukcesu i planach na przyszłość.

Z kolei o tym, jaka przyszłość czeka ludzkość w „nowej normalności” – od niepokojów społecznych po zmiany technologiczne, mówi analityczka Natalia Hatalska, zarysowując powszechne trendy, które staną się naszą codziennością w ciągu najbliższych pięciu lat.

Oprócz rozważań o wizji przyszłości, inspirujących tekstów i wywiadów m.in. o spełnianiu marzeń czy satysfakcjonującej karierze zawodowej, czytelniczki oraz czytelnicy „Wysokich Obcasów Praca” znajdą w numerze porady dotyczące dbania o work-life balance, poznają efekty wirtualnej psychoterapii, a w stałym cyklu magazynu „Strefa wolna od stresu” przeczytają o zbawiennym działaniu zimnych kąpieli dla ciała i ducha. W wydaniu nie zabraknie również nowinek technologicznych i rekomendacji ciekawych książek o rozwoju zawodowym oraz osobistym.

Nowe „Wysokie Obcasy Praca” dostępne będą w punktach sprzedaży prasy od 2 marca br. w cenie 15,99 zł. Można je również pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”, a także kupić m.in. na Prenumerata24.pl, Kulturalnysklep.pl i – w formie cyfrowej – na Publio.pl.

Najnowsze wydanie magazynu dostępne jest też w ramach wyjątkowej oferty rocznej prenumeraty – od 2 marca do 10 maja br. roczną prenumeratę czasopisma można kupić jedynie w cenie 47,99 zł. Pierwszych 25 osób korzystających z tej oferty otrzyma książkę Jamesa Bloodwortha „Zatyrani. Reportaż o najgorzej płatnych pracach”. Szczegółowe informacje dotyczące oferty znaleźć można na Prenumerata24.pl.

Więcej informacji o najnowszym numerze magazynu na: instagram.com/wysokieobcasypraca.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki oraz „Wysokie Obcasy” i „Wysokie Obcasy Extra”), a także w internecie (Wyborcza.plWysokieobcasy.pl, Facebook i Google). Działania przygotował dział promocji „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *