Pierwszy w historii mecz: Tiger vs Phil w Las Vegas w Golf Channel Polska

23 listopada w Las Vegas dwie największe ikony golfa XXI wieku – Tiger Woods i Phil Mickelson – zmierzą się ze sobą w indywidualnym pojedynku, nazwanym Capital One’s The Match. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w środowisku golfowym od lat. W Polsce pojedynek bez dodatkowych opłat pokaże Golf Channel Polska.

 

Tiger Woods i Phil Mickelson zagrają ze sobą 18 dołków w Las Vegas oraz wezmą udział
w dodatkowych wyzwaniach rzucanych sobie nawzajem. Zostaną również podpięci do mikrofonów (mikroportów), dzięki czemu widzowie będą mogli usłyszeć każde ich słowo – nie tylko dyskusje i żarty, ale również analizy i ustalenia z caddymi. Wydarzenie będzie rozgrywane na ekskluzywnym, zaprojektowanym z rozmachem polu Shadow Creek Golf Course w Las Vegas.

Przed rozpoczęciem meczu, zobaczymy Pre-Match Show Presented by Capital One, w którym przedstawione zostaną przygotowania Tigera Woodsa i Phila Mickelsona do pojedynku, oraz rozgrzewka zawodników. Materiał będzie połączeniem dwóch stron wydarzenia: sportowej oraz rozrywkowej.

Transmisja rozpoczyna się o 20:00, a poprowadzą ją Jacek Person i Mateusz Kniaginin.

Mecz, dzięki partnerowi transmisji – Audi City Warszawa – nie będzie przerywany reklamami.

Audi City Warszawa jest również gospodarzem pierwszej Strefy Kibica Golf Channel Polska. Zaproszeni goście oraz zwycięzcy konkursów na fanpage’ach zarówno Audi City Warszawa, jak i Golf Channel Polska, będą wspólnie kibicować Tigerowi i Philowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *