Piętnasty sezon Chirurgów już 14 listopada tylko na FOX

Już w środę 14 listopada na FOX pojawi się najnowszy 15 sezon jednego z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych seriali medycznych Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Co tym razem spotka kadrę lekarską? Z czym będą musieli zmierzyć się bohaterowie w najnowszym sezonie?

[AdSense-A]

Laureat Złotego Globu dla najlepszego serialu telewizyjnego, wielokrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny i uważany za jedną z najlepszych produkcji ostatnich lat Grey’s Anatomy: Chirurdzy powraca z 15. sezonem! W najnowszej odsłonie nadal będziemy obserwować życie Meredith Grey (Ellen Pompeo) i zespołu towarzyszących jej lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o kulisach przypadków medycznych, lecz także o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani życie codzienne nie mogą być zdefiniowane jako czarne albo białe.

Podczas jednego z wywiadów na Comic Con w San Diego Camilla Luddington – odtwórczyni roli Jo Karev – przyznała, że początek 15. sezonu będzie obfitował w wiele scen, których akcja toczy się poza szpitalem, dzięki czemu historie bohaterów będziemy mogli zgłębiać poznając ich życie prywatne.

W tym samym wywiadzie aktorka wyraziła też swoje oczekiwania względem najnowszego sezonu:

Mam nadzieję, że Jo w jakimś momencie tego sezonu dowie się, kim jest jej rodzina. To ostatnia tajemnica, jaka stoi za tą postacią – ona nie ma żadnych informacji na ten temat. Ja osobiście chciałabym się tego dowiedzieć jak najszybciej.

[AdSense-B]

W pierwszych odcinkach lekarze Grey Sloan Memorial rywalizują o nowe stanowisko. Wszystko za sprawą niedawnego ataku serca dr Bailey, która potrzebuje teraz zwolnić tempo i otwiera nabór na zastępcę szefa chirurgii. Będziemy świadkami prawdziwego wyścigu szczurów lekarzy gotowych wiele poświęcić, by dostać upragnioną posadę. Nagabywanie dr Bailey doprowadzi do wyłonienia nowego zastępcy szefa, co do którego pojawia się wiele wątpliwości…

[AdSense-C]

Jak potoczą się losy lekarzy z Grey Sloan Memorial? Grey’s Anatomy: Chirurdzy powróci już w środę 14 listopada o godz. 22:00 tylko na FOX!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *