Piotr „Guma” Gumulec poprowadzi „Umów się ze mną. Take Me Out”

Polską wersję światowego hitu poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec. Młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na żywo”, zaprasza na „Take Me Out”, czyli po prostu „Umów się ze mną”. A co się kryje pod nazwą show? Na pewno doskonała zabawa, solidna porcja dowcipu i dobra muzyka, w rytmie której uczestnicy będą dokonywać randkowych wyborów.

Program odniósł spektakularny sukces już w 30 krajach na świecie! Może pochwalić się nie tylko milionami widzów, ale i uznaniem krytyków, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych show randkowych w historii telewizji.

Historia „Umów się ze mną. Take Me Out” zaczęła się w Australii w roku 2008. Wkrótce potem program trafił do Wielkiej Brytanii, aby stamtąd rozprzestrzenić się na cały świat. Lokalne wersje programu powstały między innymi w: Brazylii, Chile, Chinach, Czechach, Danii, Estonii, Holandii, Francji, Niemczech, Węgrzech, Indonezji, Irlandii, Włoszech, Japonii, Libanie, Malezji, Norwegii, Filipinach, Kanadzie, Serbii, RPA, Hiszpanii, Szwecji, Południowej Korei, Tajlandii, Ukrainie czy USA.

Co trzeba zrobić, aby udać się na randkę idealną? W każdym odcinku trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich pojedynczo będzie musiał je do siebie przekonać. Dostanie na to szansę w trzech rundach. W każdym z etapów dziewczyny będą mogły zdecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą pójdzie na randkę.

O doskonałą zabawę, gorącą atmosferę oraz oczywiście trudne i podchwytliwe pytania zadba artysta kabaretowy Piotr „Guma” Gumulec z kabaretu Chyba. Błyskotliwy, zabawny i – ku własnemu zdziwieniu – pracowity. Już w wieku sześciu lat marzył, aby niczym legendarny Wojciech Pijanowski prowadzić teleturniej w telewizji. I proszę – dziecięce marzenie spełniać będzie od marca w Polsacie.

Poza tym chciał pisać felietony, prowadzić poranki w radiu i pracować przy KFPP w Opolu. Te marzenia spełnił odpowiednio we wrocławskiej Gazecie Wyborczej, w Polskim Radiu Wrocław oraz w TVP Rozrywka. Nie został (jeszcze?) dziennikarzem sportowym, ale za to ogląda wszystkie możliwe sportowe relacje telewizyjne. W czasie studiów dziennikarskich marzył, żeby zostać kabareciarzem i wraz z kolegami z Kabaretu Chyba wygrał słynną krakowską PAKĘ. Komediowy talent potwierdził znakomicie parodiując swojego guru Roberta Górskiego. W wolnych chwilach gra na gitarze. Najchętniej stare, polskie piosenki, zwłaszcza autorstwa Osieckiej i Młynarskiego.

Czy panom uda się zainteresować sobą panie? Czy panie przyciągną uwagę singli? Czy istnieje uniwersalna recepta na udaną randkę? Odpowiedź już w marcu na antenie Polsatu!

Show na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje FremantleMedia Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *