Plan transmisji PGNiG Superligi w TVP Sport

Sezon 2019/20 PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych zbliża się wielkimi krokami. W premierowych dwóch seriach spotkań Telewizja Polska pokaże trzy mecze. Pierwszy z nich dokładnie za miesiąc, 30 sierpnia. Transmisje w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej.

 

 

63. sezon rywalizacji o mistrzostwo Polski, a czwarty profesjonalnej Superligi, rozpocznie się w piątek 30 sierpnia w Płocku od hitowego starcia wicemistrza Polski Orlen Wisły z szóstą drużyną minionych rozgrywek, Azotami Puławy. Początek spotkania o godz. 18:00.

Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej od godz. 17:35.

Cztery dni później, już w ramach 2. serii rozgrywek, kibice będą mogli zobaczyć równie ciekawie zapowiadające się starcie NMC Górnika Zabrze z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, Gwardią Opole. Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek, 3 września, o godz. 18:00.

Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej od godz. 17:35.

Trzecim transmitowanym spotkaniem będzie zaplanowany na sobotę, 7 września, mecz Chrobrego Głogów z półfinalistą Rundy Finałowej w minionym sezonie, MMTS Kwidzyn. Start rywalizacji o godz. 18:00.

Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej od godz. 17:35.

Nadchodzące rozgrywki będą pierwszymi transmitowanymi w Telewizji Polskiej. W trakcie sezonu kibice zobaczą min. 68 meczów, w tym wszystkie w Rundzie Finałowej. Spotkaniom towarzyszyć będzie nowa oprawa graficzna. Na TVPSPORT.PL dostępne będą także zarchiwizowane spotkania, skróty, wywiady i liczne materiały wideo. Mecze będą pokazywane w standardzie HD z wykorzystaniem min. pięciu kamer.

Plan transmisji PGNiG Superligi w TVP Sport:
1. seria:

Orlen Wisła Płock – KS Azoty Puławy / 30 sierpnia (piątek), godz. 18:00 Transmisja od godz. 17:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej

2. seria:

NMC Górnik Zabrze – KPR Gwardia Opole / 3 września (wtorek), godz. 18:00 Transmisja od godz. 17:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej

Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn / 7 września (sobota), godz. 18:00 Transmisja od godz. 17:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *