Audi Cup: Bayern Monachium – Fenerbahce Stambuł w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1

Audi Cup to dla Bayernu Monachium jeden z ostatnich sprawdzianów przed rozpoczęciem sezonu. Jak Robert Lewandowski i jego koledzy zaprezentują się w starciu z dziewiętnastokrotnym mistrzem Turcji?

 

 

W Audi Cup, oprócz gospodarzy i Fenerbahce Stambuł, zagrają Real Madryt i Tottenham Hotspur. Zwycięzcy tych par spotkają się w finale. – Myślę, że nie trzeba wiele mówić o tak wspaniałych drużynach. Turniej Audi Cup miał wspaniałą obsadę od 2009 roku i dlatego jest tak istotny. Kibice w ciągu dwóch dni mogą obejrzeć cztery mecze na najwyższym poziomie – powiedział piłkarz Bayernu Monachium Thomas Mueller.

Bilans Bayernu Monachium w okresie przygotowawczym to trzy zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka. Bawarczycy będą chcieli go poprawić, tym bardziej, że uchodzą za faworyta wtorkowego spotkania. Trener Nico Kovac ma do dyspozycji najsilniejszy skład. Jedynym nieobecnym będzie Lucas Hernandez.

Fenerbahce Stambuł w poprzednim sezonie zajęło dopiero szóste miejsce w Super Lig. Latem doszło do sporych zmian w klubie, żegnając między innymi Eljifa Elmasa, Roberto Soldado czy Mathieu Valbuenę. Warto wspomnieć, że drużyna w poprzednim tygodniu rozegrało dwa mecze towarzyskie z niemieckimi drużynami – z VfL Wolfsburg (1:1) i Herthą Berlin (1:2).

Transmisja meczu Bayern Monachium – Fenerbahce Stambuł w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1. Początek o godzinie 20:25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *