Plan transmisji półfinałów SUZUKI Pucharu Polski w Polsacie Sport Extra i IPLA.tv

W sobotę w Suzuki Pucharze Polski zobaczymy ciekawie zapowiadające się półfinały oraz Lotto Konkurs Wsadów i Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty.

 

Turniej finałowy Pucharu Polski wchodzi w decydującą fazę. W pierwszym półfinale zmierzą się ze sobą Polpharma Starogard Gdański, która w poprzedniej rundzie rozgrywek pokonała gospodarza zawodów, Legię Warszawa, 74:67, oraz Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego wygrali ze Stelmetem Eneą BC Zielona Góra 71:64. O ich zwycięstwie przesądziła znakomita postawa w ostatniej kwarcie meczu, w której zdobyli 20 punktów przy zaledwie 9 po stronie rywali.

W drugim półfinałowym meczu MKS Dąbrowa Górnicza zmierzy się z Arką Gdynia. Gdynianie sensacyjnie pokonali w ćwierćfinale mistrza Polski – Anwil Włocławek. Z kolei MKS okazał się nieoczekiwanie lepszy od obrońców Pucharu Polski – Polskiego Cukru Toruń.

W konkursie rzutów za trzy punkty wystąpią: Tre Bussey (Polpharma Starogard Gdański), Michał Chyliński (Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski), Marcin Dutkiewicz (TVB Start Lublin), Paweł Kikowski (King Szczecin), Omar Prewitt (Legia) i Michael Umeh (Polski Cukier Toruń). Z kolei konkursie wsadów udział wezmą: Kacper Borowski i Devonte Upson z TBV Startu Lublin, zawodnicy Legii Warszawa – Morayo Soluade i Michał Kołodziej oraz gracze MKS-u Dąbrowa Górnicza: Cleveland Melvin i Mathieu Wojciechowski. Zwycięzcy zmagań otrzymają w nagrodę 5 tysięcy złotych.

Plan transmisji SUZUKI Pucharu Polski:

Półfinał 1, godz. 14:00, Polpharma – Arged BM Slam Stal – transmisja w Polsacie Sport Extra i IPLA.tv od 13:45

LOTTO Konkurs Wsadów – transmisja w Polsacie Sport Extra i IPLA.tv od 16:15

Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty – transmisja w Polsacie Sport Extra i IPLA.tv od 16:45

Półfinał 2, godz. 18:00, MKS Dąbrowa Górnicza – Arka Gdynia – transmisja w Polsacie Sport Extra i IPLA.tv od 17:30


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *