Kultura, muzyka, kino, moda

Platynowy “Kult” z Pol’and’Rock Festival

Wydawnictwo z zapisem koncertu grupy Kult na 25. edycji Pol’and’Rock Festival doczekało się statusu platynowej płyty. Album od kilku tygodni utrzymuje się w czołówce najchętniej wybieranych pozycji muzycznych w Polsce.

 

Jeden z największych i najbardziej niezwykłych koncertów w historii Najpiękniejszego Festiwalu Świata – taki był występ grupy Kult, który nastąpił niemal na samo zakończenie jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival (dawniej: Przystanek Woodstock), w sierpniu 2019 roku.

Niezwykłe emocje i momenty tego występu zamknięto w specjalnym wydawnictwie, będącym efektem współpracy wytwórni S.P. Records oraz firmy Złoty Melon, która odpowiada za płyty koncertowe z Pol’and’Rock Festival.

Fani Kultu wybierać mogli pomiędzy boxem (dwupłytowy album CD wraz z DVD) oraz wydawnictwem winylowym, które ukazało się w czterech wersjach kolorystycznych i które, jako edycja limitowana, szybko zniknęło ze sklepowych półek.

Przedsprzedaż wydawnictwa ruszyła 9 października, a oficjalna premiera nastąpiła 6 listopada. 3 grudnia płyta osiągnęła status złotej, a od 17 grudnia ma status płyty platynowej, wciąż utrzymując się w czołówce najchętniej wybieranych pozycji muzycznych.

Box, na który składają się 2 płyty CD i 1 DVD, wciąż pozostaje w sprzedaży – jest dostępny w SiemaShopieinternetowym sklepie wytwórni S.P. Records, a także w dobrych sklepach muzycznych.

Patroni medialni: Onet, Antyradio, Rzeczpospolita, Kręcioła.TV

Wydawca: S.P. Records i Złoty Melon

 

Fot. Łukasz Widziszowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *