Kultura, muzyka, kino, modaTelekomunikacja - Telefony - Promocje

Play po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to też 11. rocznica zaangażowania PLAY w działalność Fundacji. Tegorocznym celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

 

• 30. Finał WOŚP to także 11. wspólny z PLAY

• Strefa PLAY przy scenie WOŚP w Warszawie

• Łatwe pomaganie przez Play24

• Internetowy challenge „Pomaganie w okamgnieniu”

• Wsparcie dla wolontariuszy

• Złote karty SIM na Licytację Najbardziej Hojnych Darczyńców

Strefa PLAY w Warszawie

Operator zaprasza do swojej fioletowej strefy na placu Defilad w Warszawie, w której przez finałową niedzielę dostarczy rozrywki odwiedzającym ją gościom. Główną atrakcją będzie tradycyjnie wielki diabelski młyn a przejażdżka na nim dostarczy niesamowitego widoku na centrum stolicy i aktywności zaplanowane na Finał WOŚP. Dodatkowo goście strefy PLAY mogą liczyć na rozgrzewające gadżety rozdawane na miejscu.

Każdy klient PLAY może pomóc

Klienci PLAY także mogą przyczynić się do konkretnego wsparcia działań Fundacji. Wystarczy opłacić fakturę lub doładować konto za pomocą aplikacji Play24, a operator przekaże dodatkowe środki na cele WOŚP. Nie wiąże się to z dodatkową opłatą – faktury zostaną opłacone, a 100% kwoty doładowania trafi na konto klienta.

Challenge „Pomaganie w okamgnieniu”

Aby dodatkowo zachęcić do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, użytkownicy aplikacji TikTok będą mogli wziąć udział w wyzwaniu „Pomaganie w okamgnieniu”, które ma na celu uzmysłowić jak niewiele trzeba, by wyciągnąć pomocną dłoń.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Operator dba także o bezpieczeństwo wszystkich kwestujących, dlatego zapewni im zarówno maseczki, jak i smycze do zawieszenia identyfikatora z hologramem – niezbędnego elementu wyposażenia każdego zgłoszonego wolontariusza.

Złote karty SIM

Jak i w latach ubiegłych tak i teraz PLAY przekazuje 100 złotych kart ze specjalnymi numerami. Powalczą o nie uczestnicy Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, której końcową fazę będzie można oglądać na żywo dzięki transmisji telewizyjnej.

Aplikacja 30. WOŚP

Jak co roku, dzięki PLAY powstała oficjalna aplikacja 30. Finału WOŚP. Z jej pomocą można jeszcze lepiej poznać historię i cele Fundacji oraz informacje dotyczące Finału. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się quiz, a każda osoba, która go rozwiąże otrzyma tytuł WOŚPoznawcy.

Charytatywny SMS

Jak co roku PLAY oraz pozostali operatorzy uruchamiają możliwość niesienia pomocy także za pośrednictwem wiadomości SMS. Wystarczy wysłać treść SERCE na numer 75 565 (koszt 6,15 zł z VAT). Zebrana kwota wesprze cel 30. Finału WOŚP. Możliwość wsparcia za pomocą wysyłki SMS będzie aktywna aż do 14 lutego.

Pracownicy PLAY również pomagają

Wśród wolontariuszy działających na rzecz WOŚP znajdują się także pełni pasji pracownicy PLAY. Utworzyli sztab, dzięki którym będą wspólnie kwestować niezależnie od pogody. W wybranych salonach Play dostępne będą puszki WOŚP, do których można będzie wrzucić datek. Niestrudzeni pracownicy Contact Center będą wspierać Fundację w licytacjach telefonicznych aż do samego zakończenia, a fioletowa ekipa pobiegnie także w sobotnim biegu „Policz się z cukrzycą”.

Szczegółowe informacje operator zebrał na stronie playdlawosp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *