MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Player zapowiada 2. sezon „Nieobecnych”! (wideo)

Kolejna produkcja Player Original ponownie okazała się strzałem w dziesiątkę. Najnowszy tytuł w bibliotece – „Nieobecni” – spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów i jest w czołówce najczęściej oglądanych pozycji w serwisie. W związku z ogromnym sukcesem Player już podjął decyzję o kontynuacji serialu. Premierowe odcinki drugiej serii zadebiutują na platformie najprawdopodobniej w 2022 r.

 

„Nieobecni” dołączyli do biblioteki Player Original 29 grudnia 2020 r. Od dnia premiery stali się jedną z najchętniej oglądanych produkcji własnych serwisu. Serial zyskał uznanie nie tylko widzów, ale też krytyków. Idąc za ciosem, szefowie Playera podjęli decyzję o jego kontynuacji. „Nieobecni” powrócą z premierowymi odcinkami w 2022 r., których akcja tym razem skupi się wokół postaci Elżbiety Zawady (Danuta Stenka). Na ten moment nie jest jeszcze znana data startu zdjęć.

“Możemy oficjalnie już potwierdzić – Mila i Filip powrócą na nasze ekrany z drugim sezonem „Nieobecnych”. A to wszystko dzięki użytkownikom Playera, którzy docenili naszą kolejną produkcję własną. To dowód na to, że Polacy chcą tytułów jakościowych i odważnych. Wierzymy, że następna seria „Nieobecnych”, podobnie jak inne zbliżające się nowości Player Original, nie zawiodą ich oczekiwań, a jedynie pobudzą apetyt” mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

„Nieobecni” to poruszający serial obyczajowy z wątkiem śledczym, do którego scenariusz napisało samo życie – przypadki najgłośniejszych zaginięć w Polsce. W pierwszym, składającym się z 10 odcinków, sezonie widzowie towarzyszą Mili, popularnej tancerce i performerce, która przyjeżdża na Święta Bożego Narodzenia do rodzinnego Kasprowa i orientuje się, że jej bliscy zniknęli. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym pojawia się coraz więcej niewiadomych. W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, ekscentrycznego, będącego w spektrum autyzmu, podkomisarza z Poszukiwań Centrum Osób Zaginionych

W pierwszym sezonie „Nieobecnych” w główne role – Mili Gajdy i Filipa Zachary – wcielili się Justyna Wasilewska oraz Piotr Głowacki, który zachwycił swoją kreacją podkomisarza będącego w spektrum autyzmu. Na ekranie pojawili się również m.in.: Iza Kuna, Danuta Stenka, Anna Dymna, Grzegorz Damięcki, Zbigniew Stryj, Tomasz Włosok, Łukasz Garlicki i Mateusz Czułowski.

Promocji pierwszej odsłony „Nieobecnych” towarzyszyła akcja społeczna we współpracy z Fundacją ITAKA, „Nieobecni są wśród nas”.

Cały pierwszy sezon „Nieobecnych” można już oglądać w Playerze w formule binge watching.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *