Telekomunikacja - Telefony - Promocje

PlayStation 5 z God of War: Ragnarok i voucherami o wartości 400 zł w nowej ofercie T-Mobile (wideo)

Nowe technologie to nie tylko praca oraz poważne tematy biznesowe. To także wielka dziedzina branży rozrywkowej, z której korzystają ludzie w każdym wieku. Dlatego klienci T-Mobile skorzystać mogą z oferty łączącej zakup konsoli PlayStation 5 wraz z jednym z największych hitów – God of War: Ragnarok oraz kodami o wartości aż 400 zł na zakup w sklepie PlayStation Store np. 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus Extra.

 

Gry już dawno przestały być postrzegane jako rozrywka dla dzieci. Według najnowszych raportów Global Games Market Report, ponad 38% procent ludzi to gracze! Oznacza to, że także wielu klientów firm telekomunikacyjnych lubi spędzać czas na graniu, traktując taką aktywność na równi z innymi gałęziami rozrywki, jak filmy, seriale czy książki. W odpowiedzi na te potrzeby, w ofercie T-Mobile pojawia się najnowsza konsola Sony PlayStation 5 wraz z kontrolerem DualSense oraz wielokrotnie nagradzaną grą God of War: Ragnarok. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z propozycji operatora otrzymają dodatkowo kody o wartości 400 złotych, do wykorzystania w sklepie PlayStation Store, na przykład na zakup 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus Extra, dającej dostęp do ogromnej bazy ponad 400 gier!

PlayStation 5 to konsola gier wideo dziewiątej generacji stworzona przez Sony Interactive Entertainment. Jej sercem jest procesor AMD, obsługujący technologię śledzenia promieni (Ray-Tracing) i rozdzielczość 4K oraz pozwalający uruchamiać gry z szybkością do 120 klatek na sekundę. Dzięki konsoli zagrasz w najnowsze gry, skorzystasz z całego szeregu aplikacji video-on-demand, a nawet – dzięki wstecznej kompatybilności – uruchomisz gry z poprzednich generacji PlayStation.

Pakiet PlayStation 5 z grą GoW: Ragnarok i dodatkowymi kodami do wykorzystania w cyfrowym sklepie dostępny będzie w atrakcyjnej cenie – już od 39 złotych na start przy zakupie wraz z taryfą M i ratami 0% na 24 miesiące.

 

 

Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne na stronie:
https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/ps5-god-of-war-ragnarok-voucher-400zl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *