PolsatSport w TV

PlusLiga: Terminarz i plan transmisji meczów rozgrywanych awansem

Siatkarskie emocje nie tylko w weekend! We wtorek i środę awansem zostaną rozegrane mecze 12., 13. i 14. kolejki PlusLigi. Najciekawsze z pewnością będzie starcie mistrza i wicemistrza Polski, czyli rywalizacja Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Projektem Warszawa. Sprawdźcie, co nas czeka na siatkarskich parkietach!

 

 

 

 

Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po wielkich emocjach, których dostarczyła nam 5. kolejka, a już trzeba szykować się na kolejne. We wtorek i środę na parkietach PlusLigi staną wszystkie najmocniejsze zespoły poprzedniego sezonu, które również w tegorocznych rozgrywkach radzą sobie znakomicie.

Rozpocznie Jastrzębski Węgiel, który w starciu 14. kolejki zmierzy się z BKS Visłą Bydgoszcz. Wielkie emocje zawsze wywołują rywalizacje PGE Skry Bełchatów z Asseco Resovią Rzeszów. Jeszcze niedawno to te właśnie spotkania były określane mianem klasyków. Obecnie termin ten najbardziej pasuje do meczów mistrza z wicemistrzem Polski, czyli Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Projektem Warszawa i właśnie do takiego starcia dojdzie.

Cerrad Enea Czarni Radom spróbują przerwać passę tie-breaków w wykonaniu GKS Katowice. Podopieczni Roberta Prygla z pewnością będą chcieli zakończyć spotkanie szybciej, a dodatkowo rozstrzygnąć je na swoją korzyść.

Siatkarze Aluronu Virtu CMC Zawiercie po porażce 2:3 z Projektem Warszawa spróbują wrócić na zwycięski szlak. Utrudnić im to zadanie postarają się podopieczni Marcelo Fronckowiaka, czyli gracze Cuprum Lubin. Czy uda im się wypełnić tę misję?

Terminarz i plan transmisji meczów 12., 13. i 14. kolejki rozgrywanych awansem:

2019-11-19: Jastrzębski Węgiel – BKS Visła Bydgoszcz godzina 17:30, transmisja – Polsat Sport Extra

2019-11-20: PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów godzina 17:30, transmisja – Polsat Sport

2019-11-20: Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice

2019-11-20: Aluron Virtu CMC Zawiercie – Cuprum Lubin

2019-11-20: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Projekt Warszawa godzina 20:30, transmisja – Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *