Płyta z koncertem Agnieszki Chylińskiej już w sprzedaży (wideo)

Zapis koncertu świętującej 25-lecie działalności artystycznej Agnieszki Chylińskiej to kolejne wydawnictwo Złotego Melona, na którym utrwalono niezwykłe chwile jubileuszowego Pol’and’Rock Festival. Mający dziś premierę box CD + DVD dołącza do wydanych ostatnio albumów Łydki Grubasa, Dubiozy Kolektiv i Kwiatu Jabłoni.

 

 

 

 

6 grudnia to data premiery „25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock” – boxu CD + DVD, stanowiącego zapis koncertu, który odbył się na ostatniej edycji Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.

– W ilu słowach można zawrzeć emocje związane z koncertem Agnieszki Chylińskiej na Pol’and’Rock 2019? Ktoś wie? Sama Agnieszka zawarła je w jednym słowie, a kiedy się podkręciła, w dwóch. Znacie ją i domyślacie się, jak one brzmiały. Prawdę mówiąc, tymi samymi słowami i ja sekundę po ostatnim wybrzmiałym dźwięku podstemplowałem ten koncert w mojej głowie. Takiego koncertu dotychczas nie było – mówi Jurek Owsiak.Wszystko, co mogło spaść na głowy pol’and’rockowej widowni, runęło jak wodospad Niagara. Agnieszka nie oszczędziła nikogo. Nie zostawiła nawet sekundy, nawet milimetra wątpliwości. Byliśmy świadkami niebywałego spektaklu artysty, który w 100% oddał się kilkusettysięcznej widowni. W 100% Agnieszka wyrzuciła z siebie wszystko, co jest w mocy jej rock’n’rollowego przesłania. Nie ukryła niczego, mało tego, zaprosiła wszystkich, aby razem z nią tę moc przekazali sobie nawzajem. Prawdziwym mistrzostwem jest zagranie na tej scenie koncertu, którego publiczność staje się częścią zespołu. Tak stało się z publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Tu nie ma nieśmiałych pytań, puszczania oka. Tu po prostu nie zostawiasz nikogo samemu sobie. Zespół to zespół, nie tylko ten na scenie Agnieszki, ale także zespołem jesteśmy my wszyscy. Nieczęsto się to zdarza na Festiwalu, a jak się zdarza, to dopiero wtedy czujesz moc kapeli, która przyjęła nasze zaproszenie. To, jak powtarzam, zapisane jest w gwiazdach. Właśnie w tym momencie, w tym roku, właśnie w takich okolicznościach Agnieszka Chylińska wprowadziła nas w fantastyczną pewność, że wraz ze wszystkimi moimi przyjaciółmi tworzymy nie tylko Najpiękniejszy, ale także Najlepszy Festiwal na świecie! I tutaj to ja dwoma słowami bym podkreślił swoje emocje. I tu Wam na te dwa słowa daję carte blanche. Agnieszko, to zaszczyt być Twoim kolegą!

 

Agnieszka Chylińska – Winna #polandrock2019

Oto jest dzień! Dzień premiery wydawnictwa na które wszyscy czekali! ✨ DVD + CD Agnieszka Chylińska LIVE z Pol'and'Rock Festival znajdziecie już w SiemaShop i dobrych sklepach muzycznych! ✨

Opublikowany przez Kręciołatv Piątek, 6 grudnia 2019

 

Na wydawnictwo, poza zapisem koncertu, składają się również: wywiad, w którym wypowiadają się Kuba Wojewódzki, Edward Miszczak i Marcin Prokop, oraz slideshow. Album dostępny jest w Siemashopie i serwisach streamingowych. Na 14 lutego planowana jest premiera winylu z zapisem koncertu.

Wydawca: Złoty Melon i Top Management
Dystrybucja: Mystic Production
Patroni medialni: Onet.pl, Antyradio, Kręcioła.tv

Jest to już kolejne wydawnictwo Złotego Melona w ostatnim czasie. Tylko w listopadzie ukazały się zapisy koncertów Łydki Grubasa, Dubiozy Kolektiv i Kwiatu Jabłoni.

Łydka Grubasa live Pol’and’Rock 2019 (box: CD + DVD)
Wydawca: Złoty Melon
Dystrybucja: Mystic Production
Patroni medialni: Antyradio, Onet.plKręcioła.tv

Dubioza Kolektiv live Pol’and’Rock Festival 2018 (box: CD + DVD)
Wydawca: Złoty Melon
Dystrybucja: Mystic Production
Patroni medialni: Antyradio, Onet.pl, Co Jest Grane 24, Kręcioła.tv

Kwiat Jabłoni live Pol’and’Rock Festival 2019 (box: CD + DVD)
Wydawca: Złoty Melon i Agora Muzyka
Dystrybucja: Agora Muzyka
Patroni medialni: Co Jest Grane 24, Onet.plKręcioła.tv

Spółka Złoty Melon jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała, by współdziałać z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakresie jej działalności i w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów.
 
Złoty Melon jest największym wydawcą płyt z polską muzyką rockową w wersji „live”. Dotychczas ukazało się ponad 60 albumów z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Pol’and’Rock (wcześniej: Przystanek Woodstock).

Fot. Stanisław Wadas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *