PNY przedstawia dwie nowe pamięci flash USB stworzone we współpracy z HP

PNY wprowadza do sprzedaży nowe pendrive’y USB 3.2 – HP x5600b i x5600c. Nowe pamięci flash USB zostały zaprojektowane do szybkiego przenoszenia i udostępniania plików z szerokiej gamy urządzeń: smartfonów, komputerów PC czy tabletów.

 

HP x5600b i x5600c są dostępne w pojemnościach od 32 GB do 256 GB. Zapewnia to wystarczającą ilość pamięci masowej do codziennych potrzeb, zarówno w szkole, w pracy, jak i w domu. Użytkownicy, którzy muszą wykonywać duże transfery, na przykład w branży wideo, również znajdą w nowych pamięciach flash prawdziwych sprzymierzeńców.

HP x5600b – model dla łączności z Androidem

Pamięć HP x5600b posiada podwójną łączność składającą się ze standardowego złącza USB typu A oraz złącza micro-USB. Port micro-USB, najczęściej spotykany w urządzeniach z systemem Android, umożliwia transfer danych pomiędzy różnymi urządzeniami: smartfonem, komputerem, telewizorem, tabletem. Dzięki prędkości transferu do nawet 200Mb/s nowy pendrive stanie się niezbędnym, kieszonkowym towarzyszem, który pozwoli na łatwe dzielenie się treściami multimedialnymi.

Kluczowe cechy:

– Transfer danych do 200MB/s

– Interfejs: USB 3.2

– Port: USB typu A / micro USB

– Wymiary: 55 mm x 18.3 mm x 10.4 mm

– Pojemność: od 32GB do 256GB w zależności od wersji

HP x5600c – model dla urządzeń nowej generacji

Pendrive HP x5600c jest wyposażony w podwójną łączność składającą się ze standardowego złącza USB typu A i szybkiego złącza USB typu C. Złącze to spełnia potrzeby urządzeń nowszej generacji, takich jak smartfony, komputery, telewizory czy drukarki, a dzięki USB 3.2 transfer jest szybki i wygodny. Korzystanie z kabla lub sieci Wi-Fi do wymiany plików nie będzie już potrzebne.

Kluczowe cechy:

– Transfer danych do 200MB/s

– Interfejs: USB 3.2

– Port: USB typu A / typu C

– Wymiary: 55 mm x 18.3 mm x 10.38 mm

– Pojemność: od 32GB do 256GB w zależności od wersji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *