Po wakacyjnej przerwie powraca Puncher Extra Time

Po wakacyjnej przerwie powraca magazyn sportów walki Puncher Extra Time! We wtorek o godzinie 21.00 w studiu przy ulicy Ostrobramskiej pojawią się znakomici gości – w tym bohaterowie weekendowych gal.
 

 
W sobotę w Międzyzdrojach odbędzie się gala Babilon MMA 5. Po raz kolejny karta walk może robić wrażenie, gdyż organizator postawił na bardzo mocne zestawienia pod kątem sportowym i praktycznie każdy pojedynek nie ma oczywistego faworyta, co może wyjść na dobre wszystkim, którzy obejrzą to wydarzenie. W walce wieczoru wystąpi oczywiście Szymon Kołecki (6-0, 6 KO), dla którego może to być najtrudniejszy test w karierze. Jego przeciwnikiem będzie również niepokonany Michał Bobrowski (7-0, 2 KO, 3 SUB). 23-latek czuje, że to może być jego szansa, by przedstawić się szerszemu gronu publiczności.
I to właśnie Kołecki będzie jednym z gościu Puncher Extra Time. Ponadto, wraz z nim pojawi się inny uczestnik gali Babilon MMA 5 – Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 SUB). Jego rywalem w Międzyzdrojach będzie reprezentujący MMA Factory, a więc francuską kuźnię talentów, Giovanni Melillo (12-2, 8 KO, 2 SUB).
Z kolei 6 października w Londynie odbędzie się KSW 45, a na karcie walk aż roi się od interesujących pojedynków. O pas wagi półśredniej zmierzą się Dricuss Du Plessis (12-1, 4 KO, 8 SUB) i Roberto Solidic (13-3, 11 KO, 1 SUB), dla których będzie to rewanż za to, co wydarzyło się na KSW 43, kiedy ten pierwszy wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Z kolei Karol Bedorf (15-3, 5 KO, 4 SUB) spróbuje po raz drugi zostać mistrzem wagi ciężkiej, a jego przeciwnikiem będzie Philip de Fries (15-6-1NC, 2 KO, 11 SUB). Dodatkowo w turnieju wagi średniej odbędą się dwa pojedynki – Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 SUB) kontra Damian Janikowski (3-0, 3 KO) oraz Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 SUB) kontra Marcin Wójcik (11-5, 4 KO, 5 SUB). O wszystkim porazmawiamy z dyrektorem sportowym największej polskiej organizacji MMA.
Nie zapominamy także o fanach szermierki na pięści. W części bokserskiej pojawi się nieoceniony ekspert Janusz Pindera oraz bohater walki wieczoru Seaside Boxing Showm, która odbędzie się już w tę niedzielę w Międzyzdrojach, Robert Talarek (20-13-2, 13 KO). Rywalem Polaka będzie znany z naszych ringów Artem Karpets (21-8, 6 KO).
Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski.
Goście: MMA – Szymon Kołecki, Daniel Skibiński, Wojsław Rysiewski (dyrektor sportowy KSW)
Boks – Janusz Pindera, Robert Talarek
Transmisja we wtorek od 21.00 w Polsacie Sport Extra


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *