Telekomunikacja - Telefony - Promocje

POCO C65 – wnieś rozrywkę na nowy poziom

POCO C65 odpowiada na potrzeby generacji Z – ma imponujący wyświetlacz, mocny procesor, świetny aparat 50 MP AI i dużą pamięć masową. Wszystko, czego potrzebują młode osoby dorastające we w pełni scyfryzowanym świecie.

 

POCO, popularna wśród młodego pokolenia fanów technologii marka, wprowadza nowy, ekscytujący smartfon dla wszystkich użytkowników kochających rozrywkę, poszukujących potężnego urządzenia w przystępnej cenie. Najnowszy model popularnej serii C marki POCO, smartfon POCO C65, jest zaprojektowany z myślą o generacji Z, która kocha duże ekrany, szybkie procesory i wytrzymałe baterie.

W tym roku POCO obchodzi swoje piąte urodziny. Przez ten czas utwierdziła swój wizerunek jako wiodąca marka, która rozumie preferencje młodych, obeznanych z technologią użytkowników i dostarcza im to, czego potrzebują – telefonów o niesamowitej wydajności, w przystępnej cenie.

„Stworzony dla naszych klientów z pokolenia Z, którzy cenią sobie wysokiej jakości rozrywkę, POCO C65 zapewnia wszystkie funkcje nowoczesnego smartfonu”komentuje Angus Ng, Head of Product Marketing POCO Global. „Dzięki dużemu wyświetlaczowi i wysokiej wydajności, POCO C65 prezentuje niesamowitą wartość w kategorii telefonów klasy podstawowej”dodaje Angus Ng.

Imponujący 6,74-calowy wyświetlacz POCO C65 wiernie oddaje barwy i dynamikę ruchu – sprawdzi się zarówno podczas oglądania długich filmów, jak i grania czy czytania postów. Częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz pozwala na płynne wyświetlanie obrazu, zapewniając lepszą rozrywkę1, a pojemna bateria 5000 mAh pozwala na wiele godzin nieprzerwanego użytkowania2. Użytkownicy mogą cieszyć się dłuższym oglądaniem bez zmęczenia, dzięki funkcji ochrony oczu ekranu LCD z przyciemnianiem DC i certyfikatem TÜV, potwierdzającym niski poziom emisji niebieskiego światła.

Ulepszone funkcje aparatów POCO i ich jasne obiektywy pozwalają użytkownikom bez wysiłku poprawić jakość zdjęć i filmów oraz wnieść swoje posty w mediach społecznościowych na nowy poziom. POCO C65 jest wyposażony w zestaw trzech obiektywów (osadzonych w 2 okrągłych wysepkach), wspieranych przez algorytmy AI, w tym główny aparat 50 MP i lampę LED. Przedni aparat 8 MP tworzy efekt naturalnego światła (ang. Soft Light Ring), który poprawia jakość zdjęć, nawet w słabych warunkach oświetleniowych, zapewniając idealne selfie.

Ulepszony interfejs użytkownika w aplikacji foto oferuje nowy intuicyjny „pierścień” zoomu, umożliwiający płynniejsze przybliżanie i oddalanie, co ułatwia fotografowanie. Tryby animacji poklatkowej i tryb nocny dają pole do popisu kreatywności. Warto wspomnieć o ciekawej funkcji Film Camera, która pozwala użytkownikom tworzyć zdjęcia i nagrania wideo w klimacie filmów vintage. Istnieje również opcja dodawania filtrów i znaku wodnego modelu POCO C65.

POCO C65 oferuje bardzo wiele, jak na urządzenie klasy podstawowej, w wyjątkowo przystępnej cenie. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 o częstotliwości taktowania do 2 GHz zapewnia użytkownikowi szybkie i płynne działanie. Smartfon obsługuje do 1 TB rozszerzalnej pamięci masowej i ma 16 GB pamięci RAM3, aby zaspokoić potrzeby najbardziej zapalonych entuzjastów gier, fanów muzyki lub miłośników filmów. Inteligentne ładowanie 18 W4 i duża bateria 5000 mAh zapewniają energię na cały dzień.

POCO C65 będzie oferowany w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i fioletowym oraz wersjach pamięci 6+128 GB za 129 EUR i 8+256 GB za 149 EUR.

 

1. Częstotliwość odświeżania można dostosować do 90 Hz, w zależności od obsługiwanych aplikacji.

2. 5000 mAh odnosi się do typowej pojemności baterii POCO C65.

3. Wariant 8 GB + 256 GB może rozszerzyć do 16 GB pamięci RAM, wariant 6 GB + 128 GB można rozszerzyć do 12 GB pamięci RAM. Rozszerzenie pamięci jest dostępne tylko wtedy, gdy na urządzeniu jest wystarczająca ilość miejsca. Rzeczywiste rozszerzenie pojemności pamięci RAM różni się w zależności od modelu.

4. W zestawie znajduje się zasilacz USB 10 W. Zasilacze obsługujące ładowanie 18 W są sprzedawane oddzielnie. Zaleca się korzystanie z zasilaczy 18 W lub mocniejszych, które obsługują standard ładowania PD (Power Delivery).

foto. Xiaomi Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *