Radio

Początek długiego weekendu z Radiem Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje przygotowało specjalne audycje na nadchodzący długi weekend. Słuchaczom stacji będą towarzyszyć Piotr Jaworski, Aleksander Doba, Krzysztof Baranowski i Tomasz Brhel. Specjalne audycje pojawią się na antenie w Boże Ciało – w najbliższy czwartek, 31 maja br.

W czwartkowy poranek i wczesne popołudnie – od godz. 10:00 do 14:00 na antenie Radia Złote Przeboje będzie można posłuchać audycji „Na fali z Radiem Złote Przeboje”. Piotr Jaworski spotka się z Aleksandrem Dobą, podróżnikiem, kajakarzem, żeglarzem i odkrywcą, oraz Krzysztofem Baranowskim, żeglarzem i kapitanem jachtowym. Niezwykli goście opowiedzą o pięknie oceanu, samotności, strachu i o wielkiej przygodzie, którą nieraz przeżyli.

Do mundialu coraz bliżej i to z nim związana jest druga propozycja programowa Radia Złote Przeboje na najbliższy czwartek. Po południu, między godz. 14:00 a 18:00 na słuchaczy stacji będzie czekał Tomasz Brhel, który zaprosi na audycję „Piosenki na medal” poświęconą przebojom, które niekoniecznie były pisane z myślą o sporcie, a jednak stały się sportowymi hymnami.

Więcej informacji o ramówce Radia Złote Przeboje można znaleźć na Zloteprzeboje.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *