Sport w TV

Mecze Fręch i Hurkacza w drugiej rundzie Roland Garros na żywo tylko w Eurosporcie 1

Magdalena Fręch i Hubert Hurkacz po przebrnięciu kwalifikacji, wygrali też swoje pierwsze mecze w głównej drabince turnieju na kortach im. Rolanda Garrosa. Teraz przed młodymi Polakami starcia z utytułowanymi rywalami – Sloane Stephens oraz Marinem Cilicem. Transmisje obu spotkań z drugiego w tym roku turnieju Wielkiego Szlema w środę i czwartek tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.
 

 

Zarówno Magdalena Fręch, jak i Hubert Hurkacz mają już za sobą cztery mecze w Paryżu. Oboje musieli przedzierać się przez kwalifikacje, a w pierwszej rundzie turnieju głównego wygrali swoje spotkania. Fręch pokonała Rosjankę Jekatrinę Aleksandrową, a Hurkacz wyeliminował ćwierćfinalistę tegorocznego Australian Open – Amerykania Tennysa Sandgrena. Teraz przed naszymi reprezentantami w singlu znacznie poważniejsze przeszkody. Magdalena Fręch zmierzy się w środę ze Sloane Stephens. Rozstawiona z „dziesiątką” Amerykanka to zwyciężczyni US Open z 2017 roku. Na drodze Hurkacza stoi z kolei Marin Cilić, czyli turniejowa „trójka”. Chorwat także zna smak zwycięstwa w Wielkim Szlemie – w 2014 roku był najlepszy w US Open. Grał także w finałach Wimbledonu i Australian Open.

Mecz Magdaleny Fręch ze Sloane Stephens w środę w Eurosporcie 1. Spotkanie Hurkacz – Cilić w czwartek, także w Eurosporcie 1. W środę po raz pierwszy na kort wybiegną także polscy debliści. Marcin Matkowski, który gra w parze Robertem Lindstedtem zagra z francuską parą Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut. Z kolei Łukasz Kubot i Marcelo Melo zmierzą się z włosko-węgierskim duetem Marco Cecchinato i Marton Fucsovics.

Transmisje z Rolanda Garrosa codziennie w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Player.

Więcej informacji oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *