Podziel się opinią o aplikacji w Huawei AppGallery i wygraj Punkty Huawei

Huawei zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu „Skomentuj i wygraj”, w którym użytkownicy sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery mogą otrzymać Punkty Huawei. Aby wziąć udział w akcji, należy pobrać, ocenić i skomentować jedną z 25 wskazanych aplikacji w AppGallery. Łączna pula nagród to aż 25 tysięcy Punktów Huawei. Konkurs potrwa do 31 marca 2020 roku.

 

 

 

 

Huawei dynamicznie rozwija swój autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, a konkurs „Skomentuj i wygraj” ma zachęcić użytkowników do aktywnego korzystania z oferty sklepu. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie ID Huawei, a w kolejnych krokach – pobranie aplikacji, ocena i komentarz będący odpowiedzią na pytanie „Jak dana aplikacja pomaga mi w codziennym życiu?”.

Uczestnik może skomentować każdą z 25 aplikacji zaproponowanych w konkursie. Autorzy pierwszych 200 komentarzy pod każdą ze wskazanych aplikacji otrzymają 5 Punktów Huawei. Punkty te można wykorzystać do zakupów w AppGallery, w Chmurze Huawei oraz Motywach Huawei. W przypadku, gdy jeden użytkownik skomentuje tę samą aplikację więcej niż jeden raz, będzie to traktowane jako jedno zgłoszenie do konkursu.

Aplikacje, które można oceniać w ramach konkursu, to: Aliexpress, Asphalt 9: Legends, AutoMapa, Blix, Booking.com, CCC, Empik Foto, Gazeta.pl, InPost, Krokomierz, Legimi, Nitro Nation Drag & Drift, Player, Podcast Go, Pogoda Onet, Radio ZET, RMF FM, Snapchat, SQUID, Tales of Wind, TIDAL, TikTok, World of Kings, WP Poczta oraz Yanosik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *