Dzień Kobiet z myPhone

myPhone rozpoczął dziś promocję z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet (8 marca). W jej ramach klienci, którzy kupią smartfon marki myphone w internecie na www.sklep.mptech.eu do dnia 9 marca, otrzymają gratis bon o wartości 40 zł na zakup kwiatów w zielony-parapet.pl.

 

 

 

 

 

„Zabłyśnij z myPhone na Dzień Kobiet” – takim hasłem polska marka zachęca do wzięcia udziału w promocji. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ po wiele z modeli myPhone sięgają właśnie kobiety. Za najbardziej „kobiece smartfony” marki, te o modnym, nietuzinkowym wyglądzie, można uznać myPhone Pocket PRO – smukły model z połyskującą obudową w kolorze blue ametyst, myPhone Prime 18×9 LTE w pociągającym kolorze cobalt blue oraz myPhone Prime 4 Lite w kolorze blue saphire lub black steel.

Do wyboru są też myPhone City 2 w kolorze głębokiej czerni i inne modele za wyborem, których przemawiają również dobre parametry pozwalające w praktyce na sprawne działanie czy robienie dobrych zdjęć. A to wszystko w atrakcyjnych cenach.

PROMOCJA

W ramach promocji, klient po zakupie smartfonu myPhone w sklepie www.sklep.mptech.eu w terminie 28.02-09.03.2020 i po wypełnieniu formularza – otrzyma gratis bon upominkowy o wartości 40 zł na zakupy w www.zielony-parapet.pl. Ilość bonów ograniczona.

Promocją objęte są wszystkie smartfony myPhone. Więcej o akcji, regulamin i formularz znajdują się na stronie: https://www.myphone.pl/promocja-na-dzien-kobiet-2020/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *