Radio

Pol’and’Rock w Antyradiu

Tradycyjnie Anytradio zmienia swoją ramówkę na czas trwania Pol’and’Rock Festival i zaprasza na tydzień z najpiękniejszym festiwalem świata. W programie – festiwalowe studio, wywiady na żywo, relacje, transmisje i retransmisje koncertów, a także program do późnych godzin nocnych.

 

Już w poniedziałek, 1 sierpnia, o godz. 20:00 Jurek Owsiak zaprosi na specjalne wydanie audycji “Zaraz będzie ciemno” inaugurującej tegoroczne festiwalowe studio Antyradia. Kolejne specjalne wydanie programu wprost z lotniska Czaplinek-Broczyno będzie można usłyszeć 3 sierpnia od 20:00. Tuż po nim festiwalową “Makakofonię” poprowadzi Piotr “Makak” Szarłacki. Od czwartku do soboty popołudniowe stery Antyradia przejmie trio: Tomasz Kasprzyk, Bartek Synowiec i Piotr “Makak” Szarłacki. Festiwalowy program będzie nadawany od 15:00 do północy (w piątek i sobotę od 17:00).

Na antenie pojawią się również relacje reportera Marcina Żychlińskiego, który będzie rozmawiać z uczestnikami i organizatorami Pol’and’Rock Festival, podpatrując festiwalową codzienność.

Na uczestników, którzy pokażą zainstalowaną aplikację Antyradia na smartfonie, czeka moc praktycznych rzeczy z merchu stacji.

Antyradio nieprzerwanie od 12 lat jest patronem najpiękniejszego festiwalu świata organizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *